PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31046}

100 dziewczyn i ja

100 Girls
6,1 18 951
ocen
6,1 10 1 18951
100 dziewczyn i ja
powrót do forum filmu 100 dziewczyn i ja

Kwalifikuję się do mojej rangi 3 najgorszych filmów jakie widziałam. Nic śmiesznego, nie smaczne żarty, chwilami obleśny. Strata czasu.

ocenił(a) film na 1
natcia93

Myślałam, że tylko ja uważam ten film za nienormalny i prostacki, ale na szczęście okazuje się, że jest ktoś jeszcze. w 100% popieram opinię, że oglądając ten film po prostu traci się czas.

ocenił(a) film na 3
natcia93

Dokładnie. Na pewnym forum poprosiłam, aby podali mi tytuły jakichś fajnych filmów dla młodzieży - min. ten znalazł się na liście. Wczoraj, z koleżankami robiłyśmy sobie maraton, a raczej miałyśmy zamiar zrobić. Poszłyśmy więc do wypożyczalni i wzięłyśmy kilka płyt, ten film też. Zaufałam obcej osobie i niestety, zawiodłam się xD Filmu nie polecam, jest taki prosty... Dobry dla 13-letnich "koFFanyCh KrEjzOloOFF" ...

natcia93

nieporozumienie się pisze <LOL> naucz się pisać, a potem się wypowiadaj na forach :D

ocenił(a) film na 3
natcia93

Jednym słowem opisując ten film 'DNO', dawno nie widziałem gorszego filmu, chciałem wyłączyć go po 20 minutach tak jak zazwyczaj robie z takim rodzajem filmów ale stwierdziłem że dotrwam do zakończenia i żałuje że straciłem 1,5 h mojego życia na taki błachy i banalny film.

ocenił(a) film na 7
fiszka_on

No tak, bo komedie romantyczne są zawsze takie pełne mądrości życiowych i etyki:>

użytkownik usunięty
natcia93

Dla mnie osobiście film też bardzo słaby. Dostał ode mnie 2. Ocena oczywiście zawyżona, ale postanowiłem kiedyś, że nie będę stawiał jedynek :) Raczej nie polecam.

ocenił(a) film na 4

lubie "sprośne" komedie, więc sądziłem że ta bedzie ok, nawet polecała mi ją kolezanka że niby lepsze niż "American Pie"- a tu bzdety, choć kilka śmiesznych scen było, mimo wszystko 4/10.

ocenił(a) film na 10
doggz

Litosci! Porównywac do American Pie? Jak dla mnie ze swoim gustem nie
powinienes zanizac sredniej filmowi, najpierw dorosnij...

ocenił(a) film na 6
akew

Zgadzam się z akew i muszę dodać, że film nawet mi się podobał. Natcia skoro to i z 3 najgorszych filmów jakie widziałaś to dużo ich nie było prawda?

doggz

Nie podobało Ci się bo oglądałeś film wzrokiem zamiast mózgiem. Chciałeś żeby film był ucztą dla wzroku, a był ucztą dla mózgu - cóż za rozczarowanie.

natcia93

jeśli komuś podobał się film 'Parcie na tarcie' to ten też powinien:) ja osobiście polecam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones