PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633}

101 dalmatyńczyków

101 Dalmatians
6,4 91 407
ocen
6,4 10 1 91407
5,4 15
ocen krytyków
101 dalmatyńczyków
powrót do forum filmu 101 dalmatyńczyków

Anita w scenie kiedy niania mówi jej o ciąży jest tak sztuczna że szok, kompletnie nie pasuje mi tu ta aktorka....

izabelaclapa

mi tez , słabo gra , bez charakteru , sprawiała wrażenie jakby była ograniczona umysłowo zwłaszcza w relacjach z Cruella De Mon
zainspirowała ją futrem z centkami ,a potem udawała słodką idiotkę jak Cruella chciiała odkupić jej szczeniaki mogła sie domyślić po co jej takiej bez serca tyle psów , ale wolała robić słodkie minki jakby nie wiedziała do czego zdonla jest De Mon , a jak porwali szczeniaki tez troche czasu upłyneło zanim się domyśliła kto mógł porwać szczeniaki-typowa blondyna zero inteligencji , taka rola jej przypadła słodkiej idiotki, bo widziałem ją w paru innych powaznych filmach i gra tam dobrze,./

ocenił(a) film na 10
konradek007

rola rolą i nie wiem już z czyjej winy, czy reżysera czy swojej, ale jak dla mnie w tamtym filmie gra tragicznie, nie wiem moe taki był zamysł, ale mnie to nie leży w ogóle ... a film jak i bajkę bardzo lubię moje młodzieńcze lata :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones