PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32234}
4,4 1 936
ocen
4,4 10 1 1936
1409. Afera na zamku Bartenstein
powrót do forum filmu 1409. Afera na zamku Bartenstein

Nie wiem czego spodziewali się po filmie Ci, którzy go krytykują. Troszkę odbieram to tak, jakby mieli pretensje, że "Sens życia wg Monty Pythona" nie dał im odpowiedzi im na życiowe pytania.
Film oglądam "regularnie" gdy tylko chcę się pośmiać. Świetna obsada, dobra muzyka, a teksty godne cytowania. Tylko trzeba czasem włożyć nieco wysiłku i zrozumieć pewne nawiązania i aluzje.

ocenił(a) film na 1
gegat

qeqat ! wez zmien lekarza ! ten do ktorego chodzisz cie oszukuje.

ocenił(a) film na 9
ugas

A jak mnie może dentysta oszukać? Sam z resztą mi polecił ten film jako wart obejrzenia.
Ale każdego śmieszy dowcip na jego poziomie. Jedni twierdzą, że taki film jest śmieszny, inni że "Boski żigolo" jest arcydziełem kinematografii.

ocenił(a) film na 1
gegat

moze i masz racje. kazdy ma swoj gust. pozdrawiam.

ocenił(a) film na 2
ugas

racja, nie da się oglądać, ściągnąłem i po 3 minutach usunąłem ............ kijowe jak nic

ocenił(a) film na 5
mikolaaaj

następny debil na fw,po 3 minutach to ty kończysz cos innego i tego pewno też się nie ocenia

gegat

9 gwiazd to może bym my nie dał, ale zgadza się film pomysłowy, wreszcie jakiś powiew niekonwencjonalnej innowacyjności z poczuciem muchomoru, precz z komiediamy romantycznemi bo to nie przystoi kręcić takie zwyrodnialstwa ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones