PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797917}

15:17 do Paryża

The 15:17 to Paris
5,5 5 186
ocen
5,5 10 1 5186
3,8 5
ocen krytyków
15:17 do Paryża
powrót do forum filmu 15:17 do Paryża

4/10 po prostu slabo

ocenił(a) film na 4

Pomimo, iż historia jest oparta o prawdziwe wydarzenia, pomimo iz glowne role zagrali prawdziwi bohaterowie, którzy brali udzial w tych wydarzeniach i pomimo, iż za cala realizacje wzial sie Clint Eastwood, to i tak wyszlo slabo. W zasadzie mozna bylo pokazac cala glowną sytuacje i po 15 minutach film by sie zakonczyl. Niestety cala "otoczka" do meritum jest dosc nudna i sie dluzy. Dlatego tez obraz wypada w odbiorze bardzo slabo.... 4/10

ocenił(a) film na 7
Bambim

A dla mnie wprost przeciwnie.Fajnie i ciekawie pokazana historia od początku przyjaźni z dzieciństwa trójki przyjaciół.Mimo że akcji jak na lekarstwo,to film się oglądało z ciekawością od początku,do samego końca.Gdyby pokazali tylko 15 minut akcji z pociągu,to już by nie był film,tylko zwykły urywek z faktów które miały tam miejsce podczas zamachu.

jazdowicz2666

Pomysł na opowieść o zwykłych ludziach, którzy znaleźli się w niezwykłym momencie <3 i co za tym idzie - opowieść prawdziwa, bez wydłużonych akcji, w których bohater ma 20 żyć. Dzięki temu film inny ... Prawdę mówiąc nie rozumiem co się stało, że został tak słabo oceniony.

ocenił(a) film na 7
Aga8G

I za to mi się ten film spodobał,za prawdziwość i bez zbędnych efektów specjalnych żeby tylko ubarwić historie i dodać większą sensacje.A słabo oceniony dlatego że tych efektów specjalnych zabrakło,wybuchów,setki zabitych itp.A teraz niestety tylko to dzieciarnia sobie ceni,a nie to co prawdziwe

ocenił(a) film na 3
Bambim

Nie, nie, nie! Clint Eastwood chyba pozazdrościł patosu Bayowi tylko zamiast budżetu na efekty specjalne zainwestował w dramaturgię opowieści. Mnie to nie przekonało. Przebijanie się przez lata szkolne, wojsko itd było po prostu nudne. Niewiele pasjonującego w tej opowieści żeby robić z tego film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones