PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665437}

1812. Ułańska ballada

1812. Ulanskaya ballada
3,5 208
ocen
3,5 10 1 208
1812. Ułańska ballada
powrót do forum filmu 1812. Ułańska ballada

Skoro film rosyjski, to opisze go po rosyjsku: bolszaya, progromnaya kakaha.

kokonut

Przecież ty agencie ub jedziesz po wszystkich tu filmach, ty jesteś jak ten awatar zwykłe gówno z filmweb sama nazwa tego portalu taka jak ty zwykły łeb. A wiem ,że stary twój z ub i co emeryturę mu zabrano to się wyzywasz ,a ty jesteś gnida lewacką i Polskie filmy patriotyczne zaniżasz i jedziesz a te co sanie prawdą to dajesz wysoko jak Bitwa pod Wiedniem dla takich jak ty żydów tylko gaz jedyne rozwiązanie bo już cię rozkminiłem kim jesteś.

boli_ma_bolec

Przestałeś już wysysać ludziom bąki z dup?

kokonut

Co nie wiesz dziecko z ub co już napisać i piszesz jak typowe dziecko 10 letnie gimb z mafii 5-10-15.

boli_ma_bolec

Na pięciolatka to mi ty wyglądasz chłopcze. Poucz się synek, przeczytaj jakąś dobrą, mądrą książkę to może jeszcze wyrośnie z ciebie ktoś wartościowy, ale masz długą drogę przed sobą. No i musisz przestać grać w te gry wideo. Nie zapomnij też odrobić zadania domowego na poniedziałek, co wam tam pani zadała?

kokonut

JESTEŚ ZWYKŁYM ŁBEM NA TYM PORTALU SAMA NAZWA TEGO PORTALU MÓWI. WIDAĆ TAKIE GÓWNO JAK TY TU WSZĘDZIE I WIEM CZYM ŚMIERDZISZ .

boli_ma_bolec

Co ty tam chłopcze możesz wiedzieć? Chyba tylko jak się nazywasz i gdzie mieszkasz. Lekcje na jutro odrób bo znowy dostaniesz ndst, a w konsekwencji lanie od mamy i bana na konsolę.

kokonut

Tyle masz tych lekcji, pewnie po nocach się śnią , że każdemu piszesz to samo pusty baranie.

boli_ma_bolec

Mama naszykowała ci już kanapki na jutro? Zeszyty spakowane? No, to łózia i spać bo znowu będzie rano marudził. Ale przed snem pochwal się jeszcze jak cię dziś dzieci w szkole poniżały, jakimi nowymi obelgami cię obrzuciły. Dziś też popluty wróciłeś do domu?

kokonut

Przestań ciągle każdemu to samo pisać bo to jest tak suche że koniec, pewnie cie lali w szkole i nadal to robią bo ciągle masz tematy szkoły. Boli cie ryj czy tyłek jak cie koledzy walą także w szkolnej toalecie .

boli_ma_bolec

Nie powtarzaj moich tekstów, wymyśl coś sam. Ale, ale ... przecież ty nie możesz nic wymyśleć chłopcze, twoje braki intelektualne dają o sobie znać. Słyszałe, że dostałeś dziś od pani po łapach na lekcji, bo bawiłeś się pitolkiem. Ddzieci się poskarżyły. Może przestań robić takie rzeczy, co? A wyszedłeś już z okresu zjadania odchodów, czy nadal ci się to przytrafia? Od czasu do czasu, co?

kokonut

nie a mam ci pokazać pod innymi filmami do innych osób ty masz tak pusty łeb ,że nie pamiętasz co piszesz

boli_ma_bolec

Niby nie jesz własnych kup, a gębę masz całą ufajdaną łajnem, dlaczego, synek?A masturbować się już zacząłeś, czy za wcześnie?

kokonut

czas zakończyć pisanie z kolejnym nie pełno sprytnym dzieckiem - NARA FRAJERZE-LEWACKI

boli_ma_bolec

Widzisz chłopcze jak cię zmiażdżyłem? Wracaj do wycinanek i kolorowanek synek.

boli_ma_bolec

Bolcu, muszę Ci przyznać, że lewaków nie brakuje na FW. Popatrz choćby na moje walki pod ,,Malowanym ptaszkiem"

kokonut

Ale cię zjeździł Kokonucie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones