PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741189}

183 metry strachu

The Shallows
5,7 47 789
ocen
5,7 10 1 47789
5,2 17
ocen krytyków
183 metry strachu
powrót do forum filmu 183 metry strachu

Jak to jest ze rekin traci zab na plastikowym kasku, a zelazna boje zjada niczym paluszki lajkonika ???!!!

ocenił(a) film na 7
barzaw

Co ty gadasz, paluszki Saltletts są najlepsze na rynku a lajkoniki są za grube, jak fiuty nietoperzy;)

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

Gdzie to mozna kupic ??

ocenił(a) film na 7
BigRo

Ty tak na serio?? W każdym większym supermarkecie:P
http://www.lorenz-snackworld.ru/sites/default/files/lorenz-snackworld.ru/saltlet ts-sticks-classic_tray.png

Lorenza, ta firma robi chyba też te orzeszki w panierce Nick Nacki chyba i Chypsy Chrunchipsy:P

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

Ale ja pytam o te fiuty nietoperza :D

ocenił(a) film na 7
BigRo

A to nie wiem, pewnie w każdym mięsnym na wagę HAHAHA:
http://www.chamskie.pl/upload/images/medium/2014/05/penis_nietoperza_2014-05-07_ 13-04-27.jpg

WujekChu1ek

o (k)urwa XD

ocenił(a) film na 7
some1

Pewnie tą dzidą ściąga banany z drzewa:P

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

Mam rozumieć, że brałeś do ust fiuty nietoperzy?

ocenił(a) film na 7
Sony_West

Jeden chu1, mięso to mięso hehehehe:P

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

Jesteś hardkorem. Ale jedno jest pewne - kiedy świat będzie upadał, Ty przetrwasz :)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 2
hiena6

próchnica to nie żarty:))

ocenił(a) film na 6
hiena6

Żarłacze tracą zęby non stop,jeden może wypaść przy ugryzieniu "loda",a drugi wytrzymać przy ugryzieniu stali.Tak to już bywa.

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Czemu dałeś loda w cudzysłów??:P:P:P hehe

ocenił(a) film na 5
hiena6

Tak cholernie bałam się o losy mewy, gdyby nie ona to 1/10.

ocenił(a) film na 6
milkacool2

Mewa odegrała ważną rolę,ciekawe jaką gażę dostała...

ocenił(a) film na 5
Tamilina

90% mewa 10% blondi

ocenił(a) film na 7
milkacool2

to rekin nic nie dostał?

ocenił(a) film na 6
hiena6

Nie sądzę, żeby ktokolwiek dając się skusić na ten film liczy na mega logiczną konstrukcję fabuły, głęboką psychologię postaci czy realistyczne ukazanie prawdziwego trybu życia rekinów. Można to obejrzeć dla beki, można obejrzeć dla czystej rozrywki i jest ok. Filmy tego typu to fikcja, wiadomo to już przed seansem.

ocenił(a) film na 5
hiena6

@hiena6, bo to był bardzo solidny kask.

hiena6

Też się zastanawiam :D

ocenił(a) film na 2
hiena6

Mnie bardziej ciekawi jak to jest, że ona w pewnym momencie za pomocą racy PODPALA wodę. Ten rekin na moment płonie i niby ok... tylko wcześniej nie ma żadnej sceny, że np. wylewa się jakaś benzyna (bo i skąd?) czy inny środek łatwopalny... Baba bierze rakietnicę, strzela... i woda się zapala. Niech mi to ktoś wyjaśni, moje szare komórki są poluzowane po seansie i nie ogarniam fizyki świata.

ocenił(a) film na 6
nuerha85

Racą podpaliła tran wieloryba który unosił się na wodzie, ten jest łatwopalny i kiedyś używany był jako paliwo do lamp.

ocenił(a) film na 2
Jezier_T

No w sumie racja, nie wpadłem na to! :)

ocenił(a) film na 3
hiena6

Tym tematem przypomniałeś mi kumpla z wojska, który trzymał zimą łakocie za oknem (żeby mu nikt nie gwizdnął). Pewnego wieczora wgryzł się w snickersa, który "zassał"mu wraz z sobą jedynkę z dziąsła. To nie żart . Nie muszę chyba pisać jaką od tej pory ksywę miał poszkodowany :)

ocenił(a) film na 7
Volfram

Zębowa wróżka? XD

ocenił(a) film na 3
WujekChu1ek

Mniej skomplikownie. Po prostu Snikers ;)

hiena6

Rekiny tracą zęby co jakiś czas. Rekiny wymieniają w ciągu życia parędziesiąt zębów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones