PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322035}

2:37

7,1 2 743
oceny
7,1 10 1 2743
2:37
powrót do forum filmu 2:37

chociaż podobno film jeszcze bardziej jest zrzynką jakiejś niezależnej produkcji, mogę się zgodzić, że film przedstawia realne problemy, bo jak świat długi i szeroki, gej będzie miał przesrane w szkole, a dziewczyna się załamie jak ją brat zgwałci, ale to nic nie mówi o wszystkich ("przeciętnych") nastolatkach a do tego chyba ten filmek chce pretendować i jak cała masa przed nim wykłada się ("Kids", "Thirteen", "Kidulthood") właśnie przez epatowanie dziwactw, niestety młody australijski reżyser nie jest pojętnym uczniem Gusa Van Santa, który potrafił delikatną kreska pokazać jeden z największych dramatów jaki miał miejsce w szkole, zapewne w wydaniu Thalluri byłoby to mordobicie z morzem krwi, skoro tutaj nam fundną kilkunastominutowy seans z samobójstwa Kelly z arią w tle, normalnie szczyt złego smaku, po prostu kicz

ocenił(a) film na 6
Analog

Czy kicz, to nie wiem, ale rzeczywiście, wiele do powiedzenia to pan reżyser nie ma.

Analog

"zapewne w wydaniu Thalluri byłoby to mordobicie z morzem krwi, skoro tutaj nam fundną kilkunastominutowy seans z samobójstwa Kelly z arią w tle, normalnie szczyt złego smaku, po prostu kicz"

Przepraszam bardzo, ale szczytem złego smaku jest Twoja opinia bo ta scena była niezwykła, jedna z najbardziej poruszających jakie widziałem, właśnie między innymi dzięki brutalizacji połączonej z przepiękną muzyką. Niesamowita!

ocenił(a) film na 9
Analog

A moim zdaniem Elephant przy tym filmie jest raczej przeciętny. Przede wszystkim tutaj nie mamy tak wyraźnej gry stereotypami. A taką doświadczyłem w Elephancie (np. jak lubią broń to i musi być program o Hitlerze, muszą być też gejami). A w 2:37 również zakończenie jest zaskoczeniem, więc kolejny plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones