PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856073}
6,3 5 413
ocen
6,3 10 1 5413
2 Hearts
powrót do forum filmu 2 Hearts

Czy mi się wydaje, czy im się trochę czasy pomieszały? Jorge z Leslie poznali się w wieku ok >30 lat, w Pan Am airways, które wprawdzie zakończyły działalność w 1991 r, ale po strojach i sprzęcie wyglądało mi to bardziej na lata 70. Historia Chrisa raczej 2020 r., więc Jorge w chwili przeszczepu miałby 60-70 lat? No raczej nie wyglądał. Zepsulo mi to końcówkę, bo zupełnie mi się nie spięła ta historia. Czy tylko ja odniosłam takie wrażenie?

ocenił(a) film na 10
smiszka

wszystko się zgadza i ramy czasowe się splatają. historia Chrisa to napewno nie rok 2020 - zwróć uwagę chociażby na oldshoolowe telefony, brak mediów społecznościowych i odtwarzacze mp3

ocenił(a) film na 6
smiszka

Film zostal nakręcony na podstawie książki All My Tomorrows: A Story of Tragedy, Transplant and Hope która była wydana w 2017 roku, także na pewno historia Chrisa nie wydarzyła się w 2020 roku

karolcia_95

Ok, odejmij 3 lata od mojej wypowiedzi. Nic się nie zmienia. Twój komentarz tak wiele wniósł do dyskusji xd

ocenił(a) film na 6
smiszka

Czy naprawdę te złośliwości są potrzebne? Komentarz był pobliczny, ja dodałam jakąś informację którą wyszukałam w internecie i to tyle, wcale nie miałam zamiary wiele wnosić do dyskusji. Dobrego życia życzę

ocenił(a) film na 6
smiszka

Miałem podobne odczucia. Na końcu filmu jest informacja, że biorca założył fundację w 2011 roku, więc akcja musiała się dziać wcześniej.

ocenił(a) film na 7
Dream_2

Prawdziwe nazwisko biorcy to Bacardi, przeszczep miał miejsce w 2008 roku. Bacardi miał wtedy 64 lata. Aktora nienajlepiej ucharakteryzowali.

ocenił(a) film na 6
smiszka

Wszystko się zgadza. Takie telefony jak w tych nowocześniejszych czasach były popularne max do roku 2009, bo już wtedy wszyscy kupowali dotykowe. Wiec -30 lat to lata późne 70. Nie widzisz szczegółów, wypowiadasz się i wykłócasz nie mając racji. Spostrzegawczości trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones