PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33480}

20 000 mil podmorskiej żeglugi

20,000 Leagues Under the Sea
7,2 3 698
ocen
7,2 10 1 3698
6,7 3
oceny krytyków
20 000 mil podmorskiej żeglugi
powrót do forum filmu 20 000 mil podmorskiej żeglugi

Ten film ma 60 lat, a efekty specjalne w nim są i tak poza zasięgiem polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 8
niedoniebieski

Nasi wizjonerzy zostaną docenieni dopiero za sto lat. ;)

Troublesome

treść Szybciej się ze srają

ocenił(a) film na 8
niedoniebieski

Wczoraj oglądałem 20 000 mil podmorskiej żeglugi(ostatni raz oglądałem ten film jako dziecko chyba z 25 lat temu). Do seansu podszedłem z rezerwą. No bo film ma 62 lata. Włączyłem i oniemiałem. Film nie zestarzał się ani na jotę. I to zarówno jeśli chodzi o fabułę czy nawet jeśli chodzi o efekty specjalne. Zdjęcia po klatkowe, scenografia, animatronika czy zdjęcia podwodne na bardzo wysokim poziomie. Twórcy włożyli w ten film całe swoje serce i kunszt. Ten film można spokojnie włączyć młodemu pokoleniu wychowanym na CGI. A dla starszych będzie miłym powrotem do dzieciństwa. Ten film można spokojnie puścić w telewizji w prime time i będzie lepszy od większości hitów puszczanych w tv. pzdr.

niedoniebieski

książka, filmy, ekranizacje swobodnie interpretujące i wszelkie nawiązania do verne'a są wybitnie szczególne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones