PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3486}

2046

7,3 10 532
oceny
7,3 10 1 10532
6,9 14
ocen krytyków
2046
powrót do forum filmu 2046

W której minucie filmu pojawiła się Maggie Cheung w gościnnej roli? Przysięgam, że nie zauważyłam, żeby tam była, a filmweb mówi inaczej.

ocenił(a) film na 8
Darth_Paula

Patrząc na jej zdjęcie z tego filmu, wydaje mi się, że występuje jako kobieta odwiedzająca Chowa po jego rozstaniu z Bai Ling. Bai Ling rozmawia z kimś przez telefon, gdy dostrzega ponętną kobietę odwiedzającą pokój Chowa. W wersji 2:09:24, jest to około 1:05:40. Scena zaczyna się, gdy kobieta o dosyć pełnych kształtach w czerwonej obcisłej sukience wchodzi po schodach w Hotelu.

ocenił(a) film na 8
Darth_Paula

I jeżeli nie mylę jej wyglądu z inną aktorką, to pojawia się jeszcze pod koniec, ok. 1:40:10. Powtórka sceny w taksówce, tyle że w czerni i bieli i zamiast Ziyi Zhang występuje chyba właśnie Maggie Cheung.

MademoiselleDrama

Kurczę, szkoda że już usunęłam film z dysku, bo chętnie przyjrzałabym się uważniej podanym przez ciebie scenom. Niemniej jednak dziękuję za pomoc - może jeśli kiedyś jeszcze obejrzę film, uda mi się wypatrzyć Maggie :).

Darth_Paula

Jest obecna w aucie razem z Tonym, jak również wije się na łóżku w onirycznej i niesamowicie zmysłowej sekwencji. Te wysmakowane sceny z jej udziałem zapamiętałem najlepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones