PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208694}
6,9 169 345
ocen
6,9 10 1 169345
6,9 26
ocen krytyków
21 Jump Street
powrót do forum filmu 21 Jump Street

Po pierwsze - nie sądziłem, że komedia zrobiona w 2012 roku mnie rozśmieszy! Zwłaszcza jeśli
reprezentuje humor niebezpiecznie blisko - tfu - Sandlera itp. Ale o dziwo śmiałem się jak dziki! Te
teksty, te zabawy schematami, te durne sytuację, ale przede wszystkim - ta chemia między
bohaterami (której - o dziwo - w 2012 roku udało się uniknąć wiadomych podtekstów), będąca
zasługą aktorów. I tu przechodzę do drugiej niespodzianki. Otóż przekonałem się, że Channing
Tatum - który do tej pory był dla mnie bardziej drewniany niż Pinokio i obsadzany głównie ze
względu na ładną buźkę - naprawdę potrafi grać i - co więcej - być śmieszny. Ode mnie 8/10 i
czekam na kontynuację.

ocenił(a) film na 9

Nawet nie porównuj tego do humoru Sendlera bo on temu do pięt nie sięga :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
wingtsun

Co za rozbudowany komentarz. Pewnie myślałeś nad nim parę dni.

ocenił(a) film na 6

Nie ma się co stresować. Koleś daje maksymalne oceny filmom, które widziały w sumie 3 osoby i myśli, że jest taki fajny - niszowy :).

ocenił(a) film na 7
wingtsun

Co za debilny komentarz.

ocenił(a) film na 6
wingtsun

Co ci się nie podobało?

ocenił(a) film na 8

Co do Tatuma przekonałem się do niego po obejrzeniu tego filmu wcześniej nie mogłem go zdzierżyć ,a sam film 8/10

ocenił(a) film na 8

Gdy go polecałem znajomym było mi wstyd bo to samo powiedzieli jak może mi sie podobać takie american pie czy jak to sie tam pisze ale to jest zupełnie coś innego niby te same tematy itp ale to jest po prostu SMIESZNE:P

ocenił(a) film na 2
jotubyl

Nie, nie jest.

jotubyl

American Pie to Ty szanuj!

Na moje jest świetny. Nic dodać nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones