PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=635631}

247 dni

Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis
6,5 2 201
ocen
6,5 10 1 2201
247 dni
powrót do forum filmu 247 dni

Ujdzie

użytkownik usunięty

Ot, taka typówka do jednokrotnego obejrzenia.

Powiedz mi za co on teraz siedzi? Przegapiłam a film mnie zaciekawił.

Czy to jest Turcja?

Belief

Haha to ja poratuję, bo oglądam od początku ;) Miział się z nowo poznaną dziewczyną, która okazała się mieć 13 lat, więc wyszło z tego molestowanie (mimo tego, że to ona bardziej naciskała na kontakt). Do tego źle przetłumaczyli jego słowa i wyszło, że uprawiali razem seks (w rzeczywistości do prawie niczego nie doszło, w każdym razie nie do seksu).

użytkownik usunięty
snowdog

Mogłabyś/Mógłbyś napisać mi jak się kończy? Skończyłem oglądać po przefarbowaniu i skróceniu włosów jego matki, a ja już nie mogę oglądać.

SPOJLER!!!

Wypuścili go, ale jak im się to w końcu udało to nie wiem, bo w kulminacyjnym momencie zadzwonił telefon :/ Rewelacji nie było, w sumie dużo nie straciłeś. Rzeczywiście na jedno obejrzenie.

użytkownik usunięty
snowdog

SPOILER!!!

Pomógł Turek mieszkający w Niemczech, którego biuro podróży organizuje wycieczki do Turcji - w trosce o dobre imię swojego kraju do kogoś zadzwonił na tyle skutecznie, że sędzia zwolnił chłopaka ze środka zapobiegawczego w postaci aresztu.

O, dziękuję :) Wczoraj zdążyłam tylko na formułkę "...ze środka zapobiegawczego w postaci aresztu".

użytkownik usunięty
snowdog

Dziękuję Wam :) "Zadzwonił na tyle skutecznie, że sędzia zwolnił chłopaka..." - czyli dał łapówkę? ;/ Turcja..

snowdog

Wielkie dzięki! :) Zastanawiałam się czy tam w końcu coś było więcej między nimi czy nie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones