PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33340}

25. godzina

25th Hour
7,4 70 651
ocen
7,4 10 1 70651
7,0 21
ocen krytyków
25. godzina
powrót do forum filmu 25. godzina

Mimo, że zupełnie pozbawiony akcji. Nie uważacie jednak, że najciekawszym wątkiem było uczucie Jakoba do swej uczennicy? Moim zdaniem powinien on zostać troszkę bardziej rozwinięty.

_wojti_

nie , bo wtedy film zatraciłby znaczenie :) ... Co prawda wątek jest ciekawy, tak samo jak sprawa [czy Główny bohater pozostał w więzieniu, czy nie] ... ale cóż Sami musimy sobie odpowiedziec na niektóre pytania :) , dlatego ten film jest taki dobry

ocenił(a) film na 8
_wojti_

Dla mnie z pewnością nie był najciekawszym wątkiem. Tym co było najlepsze był ten "przedodsiadkowy rachunek sumienia", który zafundował sobie nasz Nortonik :) Scena z lustrem z długą listą celów do wypieprzenia jest bardzo trafiona. Gromkie brawa za ostatnią podróż z ojcem i dywagacje na temat przyszłego życia, świetnie pokazane, bez przesady i po ludzku. Wg mnie wizerunek filmu popsuł mizerny DJ uważany za gwiazdę imprezy, którego muzyki nie mogłem zdzierżyć po 1,5 min i wprowadził nutkę tandety. Za to duże grrrrr.

B45T

haha :D , a mnie się właśnie podobała ta nuta :D , tzn nadawała fajny klimacik wdg mnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones