PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391687}

29 lat i dziewica

29 und noch Jungfrau
5,3 775
ocen
5,3 10 1 775
29 lat i dziewica
powrót do forum filmu 29 lat i dziewica
ocenił(a) film na 4
psysutra

jak narazie mało ciekawy...

ocenił(a) film na 5
faziee

ale muzyka nawet nawet ;-P

ocenił(a) film na 9
ewka_324

mi się ten film podobał jeden z niewielu niemieckich filmów które polubiłam

RedHotka94

Ja widziałam niewiele niemieckich filmów, ale prawie wszystkie mi się podobały.
A ten polecam. :D

ocenił(a) film na 4
RedHotka94

Po skończonym filmie stwierdzam, iż był to film słaby, bynajmniej mi się nie podobał. Sztampowa fabuła i nic śmiesznego - 4/10.
A tak pozatym to istnieje kilka dobrych niemieckich filmów, choć fakt, że nie przepadam za produkcjami z tego kraju.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
faziee

ja też za dużo filmów niemieckich nie oglądam ale jakoś się przełamałam i ten obejrzałam , a ogólnie film trafił w mój gust i mi się podobał :)

ocenił(a) film na 3
faziee

Zgadzam się. Słabizna.

Alan83

Słaby film. Nawet fabuła nie wydaje się ciekawa...poza tym irytowali mnie niemal wszyscy bohaterowie. . Muzyka najlepsza z tego wszystkiego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
psysutra

Moim zdaniem ten film właśnie był bardzo śmieszny kiedy go oglądałam to popłakałam się ze śmiechu ;) , a po za tym miał bardzo ciekawą fabułę i temat :P
Pozdrawiam .......

użytkownik usunięty
anka970421

powiedz mi, w którym momencie popłakałaś się ze śmiechu, bo chyba coś mi umknęło....

ocenił(a) film na 7
psysutra

Ocena (aktualnie) 5,8 na Filmwebie trochę mnie przeraziła, ale po przeczytaniu komentarzy zdecydowałem się obejrzeć ten film. Moim zdaniem film dobry, fabuła bardzo ciekawa, gra aktorska również na przyzwoitym poziomie. Mimo tematu, który został poruszony film nie jest "świński". Zakończenie moim zdaniem trochę dziwne, ale to już kwestia gustu. Moja ocena to mocne 7.

ocenił(a) film na 7
psysutra

Moim zdaniem ma te naciagane 7/10. Nie wiem skąd ta surowa ocena. Że niemiecki? Kogoś poza wiadomym prezesem i jego świtą to jeszcze drażni?
Dużo fajniejszy niż większość naszych pożal się Boże komedyjek, zdecydowanie inteligentniejszy niż amerykańskie siano. Mi się całkiem podobał. Poza tym lubię język niemiecki. Do rosyjskiego też nic nie mam ;) Gorzej z hiszpańskim ;)
A co do oceny nie warto się za wiele sugerować - najlepiej samemu obejrzeć :)

ocenił(a) film na 7
Wojtulek

I tu się zgodzę, dało się pośmiać a scena potem ze strażą i tym sztycznym facetem to normalnie padłem: "mamy tu zabójstwo............ haha" :D Nie to co nasza wersja "33 sceny z życia" kompletna porażka.
To, żę gadają po Niemiecku nic nie zmienia, dobra komedia i da się pośmiać ;] polecam.

ocenił(a) film na 6
kowal1528

A jak skończył się film z którym chłopakiem wkońcu była? Przyjacielem?

ocenił(a) film na 7
Ama97

zakończenia się nie zdradza;]

ocenił(a) film na 6
kowal1528

Proszę powiedz jakie :D

ocenił(a) film na 6
Ama97

Uwaga spoiler.
Już wiem jakie zakończenie, tak myślałam że z tym przyjacielem będzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones