PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39202}

29 palm

29 Palms
6,3 102
oceny
6,3 10 1 102
29 palm
powrót do forum filmu 29 palm

Obejrzałem właśnie ten film i zmarnowałem tym samym prawie 2 godziny swojego życia (wyłączyłbym po pół godziny, ale liczyłem, że akcja się rozwinie). Fabuła to kompletne dno, bardziej irytuje niż wciąga. Ni komedia ni thriller. Po prostu zdarzenia nie trzymają się kupy. Dziwne przeskoki w scenach i retrospekcje - nie wiadomo w jakim celu. Postacie napotykają na siebie niemal na siłę, tak tylko żeby zapełnić film gadką "ja nie mam tej torby". Główny bohater zachowuje się jakby był w stanie odurzenia narkotykowego. Nie tylko zresztą on, bo pozostałe postacie też sprawiają wrażenie upośledzonych umysłowo. Nasz protagonista idzie do łóżka z przypadkowo napotkana babką, choć dopiero co zamordowali jego partnerkę, którą niby chce pomścić, ale jakoś tak od niechcenia...
Efekty specjalne i sceny pościgu niczym z hinduskiego filmu akcji, a jakość obrazu jakby nakręcone w latach 70'ch. Tymczasem to film z 2002 !!!!
Mówiąc krótko: niskobudżetowe g...o bez polotu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones