PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217959}
8,0 314
ocen
8,0 10 1 314

2Pac 4 Ever
powrót do forum filmu 2Pac 4 Ever

Zajebiście przystojny utalentowany, wspaniałe piosenki i miałam to szczęście widzieć go na żywo jako mała dziewczynka, wielka szkoda że go nie ma wśród nas, pozdrowienia dla fanów 2paca!!! Thug for life!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

O Boże !!!!!!!!!!! Na serio ?! Jak ci zazdroszczę !!!!! Aha jest przystojny :) !

użytkownik usunięty
justyna55

dał mi buziaka w policzek, gdybym wtedy miała te 29 lat zapewne bym to inaczej przeżyła, i od tamtej pory zaczęłam słuchać jego muzy. Gdy wróciłam do Polski mając 14 lat niewiele osób słuchało z mojego otoczenia 2Paca, tym bardziej osób w moim wieku:) wtedy był modny Liroy, a ja od rana do wieczora słuchałam jego muzy na okrągło

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

POMOCY http://www.filmweb.pl/film/2Pac+4+Ever-2003-217959/discussion/Kojarzy+kto%C5%9B+ mo%C5%BCe+z+jakiej+piosenki+zosta%C5%82+urzyty+podk%C5%82ad%2C+instrumental%2C+b eat.,1948309

użytkownik usunięty

nie tam, jesli chodzi o wyglad to Weasley Snipes jednak jest od niego ciut przystojniejszy:))) choc 2pac tez mi sie podobal jak bylam nastolatka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones