PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686493}

3 serca

3 coeurs
5,6 2 019
ocen
5,6 10 1 2019
3 serca
powrót do forum filmu 3 serca

Z tą niesamowitą, zapowiadającą dramat muzyką która pojawia się w całym filmie.

ocenił(a) film na 8
nikah

Zgadzam się , miłość od pierwszego wejrzenia zdominowała głownego bohatera. Tylko jednego nie rozumiem , jak może starszy wiekiem ojciec opuścić własnego synka . Jak widać po tym filmie miłość jest naprawdę wielką potęgą, Ogłupia umysł .

ocenił(a) film na 9
nikah

Świetny film. Chyba tylko ja nie zrozumiałam końcówki. Czy to było wyobrażenie tego co mogło się zdarzyć? Czy on przyszedł do niej, czy nie?

ocenił(a) film na 8
ewelina_m

racjonalista powie ze tak, romantyk powie, ze to wlasnie jest zakonczenie filmu... :)

ocenił(a) film na 8
ewelina_m

chyba na tym polega dobroć tego zakończenia, że nie da się wiedzieć "na pewno" :)

ewelina_m

On umarł,na krześle miał ostatni zawał gdy usłyszał że ona wyjeżdża,według mnie scena przedstawiona na koniec jest ukazana w sposób że jest w końcu szczęśliwy,tylko z nią,że nie spóźnił się na spotkanie

ocenił(a) film na 8
nikah

To prawda. Bardzo klimatyczny, wciągający film. Mnie ta historia bardzo pochłonęła. Jednak główny bohater urodą nie grzeszył, a szkoda, bo jak melodramat, to już mogli poszukać jakiegoś prawdziwszego amanta. Poza tym miał niby 47 lat, a wyglądał na 57. Jednak film zrobiony z dbałością o zdjęcia, muzykę. Dziwią mnie tak niskie oceny i tak złe komentarze na FW.

ocenił(a) film na 5
majkalipcowa

On urodą nie grzeszył, prawda, ale... Czy Chiara i Charlotte są ładne...? :D Dla mnie cała trójka dopasowana pod tym względem, ot przeciętni, zwykli, szarzy ludzie, takim też przydarzają się filmowe zawirowania serca :) Ano Chiara jest tak podobna do ojca, że widzę Marcello całującego się z mężczyzną, lol.

ocenił(a) film na 8
nikah

zgadzam się, ta muzyka była bardzo dobra.

ocenił(a) film na 6
interplaygirl

Nie mogę się oprzeć wrażeniu, ze ten muzyczny motyw słyszałam już w jakimś filmie. Niestety nie mogę sobie przypomnieć tytułu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones