PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838521}

355

The 355
5,1 4 900
ocen
5,1 10 1 4900
2,8 9
ocen krytyków
355
powrót do forum filmu 355

Ja na prawdę nie mam nic przeciwko silnym postacią kobiecym ale film nie musi mnie policzkować i krzyczeć przy tym "patrz jakie są silne i nie zależne od mężczyzn". Do tego kilka strasznie przewidywalnych scen np. jak niemiecka agentka zdobyła wreszcie to urządzenie i była chwila ciszy po której oczywistym było, że ktoś ją postrzeli albo zaraz po tym, że wejdzie ta Kolumbijka i on postrzeli tego faceta. Strasznie nie grała mi też ostatnia scena gdzie oni normalnie ze sobą rozmawiali jak gdyby nigdy nic (a on przecież zabił niewinnych ludzi). I jaki w ogóle był motyw tego złego ? Tytuł do tego też trochę z dupy. Podsumowując,pomimo 2h film jakoś strasznie się nie dłużył, czasem śmieszny, średnia sceny akcji, fabuła płytka, gdyby nie to,że byłem w kinie pewnie wyłączyłbym ten film.

Frano1948

Postaciom i niezależne

ocenił(a) film na 4
piciu6

Racja.

ocenił(a) film na 4
Frano1948

Na prawdę,w tom agientke nie da siem ówieżyć .Agient męszczyzna jest zawsze bardziej seksi :)

ocenił(a) film na 2
clarencefilmweb

Ależ masz ból odbytu o tego paździerza. I dobrze, ma boleć.

ocenił(a) film na 4
PPS

Nie osądzaj innych na podstawie swoich przeżyć.Skoro ty spędziłeś upojny czas ze swym kolegą i cię boli,trudno,twój wybór :)

ocenił(a) film na 2
clarencefilmweb

Wracaj do lekcji Julka. Interpunkcję trzeba przyswajać.

ocenił(a) film na 4
PPS

Widzę,że dalej boli.Pogadaj z kolesiem by był bardziej delikatny ...

ocenił(a) film na 2
clarencefilmweb

Chyba tata cię dzisiaj ze dwa razy kąpał, że tak się napięłaś Juleczko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
clarencefilmweb

Ludzie zastanówcie się co wy piszecie.

ocenił(a) film na 2
clarencefilmweb

Rozumiem, że cię nie bolała. Pewnie cię dobrze mydlił.

ocenił(a) film na 4
PPS

Przez 55 lat się do mnie nie odezwał więc z mydleniem nie trafiłeś :)
Nie przeszkadza mi,że jesteś wybitnym fachowcem w tych sprawach - mydlenia,bólu pupy itd. itp.
Nie da się ukryć żeś Homo .Czy Sapiens ? Tu już mam wątpliwości :)

ocenił(a) film na 2
clarencefilmweb

Pewnie cię mydlił drugi tatuś, a pierwszemu braku wspólnych kąpieli nigdy nie zapomniałeś.

ocenił(a) film na 4
PPS

Wygląda,że skończyła ci się inwencja i chyba wystarczy tych zalotów. No i Franek się bulwersuje.Nie jestem zainteresowany twoimi usługami PussyPragnieSsać.Szerokiej drogi i empatycznego partnera życzę :)

Frano1948

Po prostu kobiety ubolewaja, ze nie sa mezczyznami... Tak jak czarni, ze nie sa bialymi... to zawsze byl, jest i bedzie z tym problem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones