PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114096}

36

36 Quai des Orfèvres
7,3 9 959
ocen
7,3 10 1 9959
6,4 5
ocen krytyków
36
powrót do forum filmu 36

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

w drugiej polowie filmu co prawda nieco gorzej niz w pierwszej jednak na pewno jest to wiecej niz przecietny film. Polecam

ocenił(a) film na 2
luser_

hmmm... przeraziłeś mnie- bo ja w pierwszej połowie przysypiałem. Ale oddaję cześć i honor- druga połowa jest gorsza!

ocenił(a) film na 4
luser_

A jak definiujesz przeciętny film? Jest oparty na słabym i mało wiarygodnym scenariuszu? Aktorstwo kuleje (i to niuekoniecznie z winy aktorów, nie każdą dziurę w fabule zacerujesz grą na planie)? No jakby nie patrzeć 36 można pod tę definicję przypasować.

ocenił(a) film na 10
luser_

Juz mialem odpowiedziec ale widze ze tutaj pojawil sie jakis skrzywdzony psychicznie po obejrzeniu filmu duet ktory w zmowie odpowiada na wszystkie pozytywne opinie - wiec raczej nie warto, rozumiem monza wyrazic swoja opinie jaka by ona nie byla ale ahhahahhaha ludzie wam sie chyba qwa nudzi w domu ;d, znajdzie sobie jakies hobby, moze znaczki albo cos ;).

ocenił(a) film na 2
luser_

szczerze mówiąc- mi się nudziło wczoraj w domu- dlatego tyle postów. Dla czego na 'pozytywnych'? bo mam przeciwne zdanie. Co do drugiego gościa- to nie wiem o co chodziło, na wyścigi zostawialiśmmy posty- co nie zmienia faktu, że obaj chyba podawaliśmy argumenty... zostawiałem tu swój punkt widzenia, a jeśli uznałeś mnie za skrzywdzonego psychicznie- to szkoda, bo oznacza to tylko Twój brak chęci do polemiki. Ja z przyjemnością bym podyskutował z kimś kto ma argumenty... czy Ty masz jakieś?
ps. co do znaczków- nie nawidzę tak frustrujących zajęć- wolę oglądać filmy, w tym lepszy jestem...

ocenił(a) film na 2
jc_

a tak po głębszym zastanowieniu... co sprawia, że myślisz, że zostawianie dużej ilości postów jest czymś dziwnym? miałem wczoraj czas, widziałem ten film po raz drugi- pogorszyłem swoje i tak kiepskie zdanie o nim... więc cały wieczór spędziłem na odpowiadaniu na tematy które wydały mi się na tyle ciekawe, by zostawić tam swoje zdanie. Starałem się nie urazić niczyich uczuć- czyli jak zwykle... więc w czym zauważyłeś barierę nie pozwalającą Ci odpisać mi jak normalnemu użytkownikowi formu?
pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
luser_

"w drugiej polowie filmu co prawda nieco gorzej niz w pierwszej jednak na pewno jest to wiecej niz przecietny film" - maturę też zdałeś takimi tekstami z podręcznika dla akwizytorów?

ocenił(a) film na 10
luser_

Żalosne. Nie osmieszaj sie juz. Widac masz za soba kariere akwizytora.

ocenił(a) film na 2
luser_

zastanawiam się tylko do kogo była ta odpowiedź... jeśli do mnie- to wykazałeś się poziomem przedszkolaka. Nie podałeś ŻADNYCH argumentów, a jedynie starałeś się w miarę kulturalnie ośmieszć... no nic- nie każdy wie do czego służą fora dyskusyjne- Ty chyba nie... (jeśli to do mnie odpowiedź była oczywiście)

ocenił(a) film na 10
jc_

" zastanawiam się tylko do kogo była ta odpowiedź... " nie do Ciebie.

ocenił(a) film na 4
luser_

Szkoda, że używasz standardowych patentów w stylu "żałosne", czy moje ulubione "nie zrozumiałeś filmu" (tu nie użyte, szkoda) broniąc się, bo z Twoich wszystkich wypowiedzi widać, że jedynie, co o filmie powiedzieć potrafisz to to, że jest ponad przeciętny. A może się pochwalisz przede mną i innymi i napiszesz dlaczego tak jest? Chętniej poczytam to, aniżeli dowiem się o sobie, że jestem psychicznie skrzywdzony. Pewnie wywnioskowałeś to na podstawie mojego charatkteru pisma i doboru przymiotników. Bystrzyca. Aha, i jeszcze coś. Pardon za tego akwizytora, już widzę że nie mógłbyś nim być skoro nie potrafisz sprzedać nawet jednego twórczego zdania.

ocenił(a) film na 10
Kirby

Juz napisalem dlaczego nie zamierzam dyskutowac.

ocenił(a) film na 2
luser_

aha- to fajno... szkoda, że się nie skusisz na dyskusję- wyglądasz na takiego, co mógłbyś popolemizować...

ocenił(a) film na 9
luser_

popieram twoja wypowiedz, druga połowa rzeczywiście gorsza, a ta jazda BMW na minimorisa doświadczonego gliniarza strasznie mnie skrzywiła, można to było rozwiązać na 100 lepszych sposobów ale i tak nie zmienia to faktu, że film był bardzo dobry, pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones