PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114096}

36

36 Quai des Orfèvres
7,3 9 960
ocen
7,3 10 1 9960
6,4 5
ocen krytyków
36
powrót do forum filmu 36

Solidna produkcja

ocenił(a) film na 8

naprawde warto zobaczyc. Film jest utrzymany w dosc szybkim tempie i nie ma wiekszych przestojow. Jesli chodzi o scenariusz to zdaza sie ze zaskakuje (szczegolnie powrot wczesniejszych watkow).Bohaterowie ciekwie przedstawieni.Dzwiek i muzyka na wysokim poziomie. I nie jest to tez płytki film (oczywiscie jak na dramat sensacyjny). Ze swojej strony serdecznie polecam.

ocenił(a) film na 2
sollozzo

sorki- uparłem się dziś na jechanie po tym filmie. Utrzymany w "dosc szybkim tempie"- dość ma tu rolę kluczową... i to ostro kluczową. Scenariusz zaskakuje? Nie- Ojciec Chrzestny mógł zaskakiwać. Wpadki scenarzysty nie są zaskoczeniem (choć z drugiej strony- rzeczywiście zaskoczyło mnie takie spłycebie dobrego bądź co bądź pomysłu). nie pamiętam jak bohaterowie się orzedstawiali... i fakt- mogło to być jednym z ciekawszych atutów tego filmu (krótkie imię i nazwisko- wicie rozumicie, budujemy dynamizm...). Muzyka i dźwięk- owszem, popieram, tym razem bez ironii. Płytki? A gdzież tam! jak na dramat sensacyjny to mielizna. Nie zgadzam się prawie całkiem z Twoim zdaniem (może nie okazałem za dużo szacunku, przepraszam, mimo wszystko szanuję...)...

ocenił(a) film na 4
sollozzo

Pisząc stylem newjewish'owym gościa z NY Timesa dodam tylko, że 36 tak może myślącego widza zaskoczyć, jak kolejna podwyżka benzyny w Polsce, albo nowe felgi w maybachu Rydzyka. Zgodzę się JC - ciężko jest nie przyczepić się do większości tego, co napisałeś. Bohaterowie nie są przedstawieni - łączy ich "coś" z przeszłości, Depariueu odstawia zupełnie pozbawione sensu i logiki szopki obalając ćwiartkę, a potem uderzając an pochybel na jakichś arabusów; Auteil zaś mota się nieziemsko. Żeby wszystko było jasne - obaj są naprawdę dobrymi aktorami, którzy potwierdzali swój talent i warsztat nie raz. Szkoda tylko, że nie w tym filmie. A co do tego, czy film jest płytki, czy nie to niech pozostanie mi tylko się kolegi zapytać: cóż w nim było tak głębokiego, że utopiłeś się w nim?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones