PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597895}
6,1 13 442
oceny
6,1 10 1 13442
360. Połączeni
powrót do forum filmu 360. Połączeni

Podobne klimaty, ciekawe historie, świetni aktorzy, niezła ścieżka dźwiękowa - świetny film, choć
może nie do końca tak doskonały jak wymienione uprzedni tytuły...

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Fajnie, że jeszcze komuś się chce robić takie filmy :) Aktorzy - mega! ;)

RogerVerbalKint

Mnie tez skojarzyl sie z "Babel" i "Magnolia". A na pewno utwi mi w pamieci sliczna twarz tej Brazylijki ;)

ocenił(a) film na 8
CyboRKg

No fakt - ładna była - a pomijając wszystko nie zrozumiem logiki dystrybutorów - film od dawna w świetnej kopii w sieci a w Polsce premiera w kinach...
PS na Hobbita wybieram sie do kina, a że 360 st było b. dobre - kupię oryginalne DVD

ocenił(a) film na 8
RogerVerbalKint

Już kupiłem i się cieszę że go mam...

ocenił(a) film na 3
RogerVerbalKint

Wszystkie wymienione w tytule wątku filmy - świetne, 360 zaś jest moim zdaniem bardzo słabym filmem, cóż z tego, że z dobrymi aktorami - aż nie mogłam uwierzyć, że popełnił to ten sam reżyser co Miasto Boga. Płytki, łopatologiczny, wtórny, nudny - dawno się tak nie rozczarowałam.

użytkownik usunięty
RogerVerbalKint

Dołączyłbym również do listy "Kod nieznany" M. Haneke.

RogerVerbalKint

jesli ten film jest podobny do' Babel' to zaraz zabieram się za oglądanie:D

RogerVerbalKint

mi z tych sięnajbardziej podobało Crash i Babel, mam nadzieję, że będzie też urzekając.

ocenił(a) film na 7
RogerVerbalKint

Soundtrack rzeczywiście przyjemny , ale fenomenalna była muzyczka w telefonie Siergieia. :) Ktoś zna może tę nutę? Bardzo podobała mi się rola Bena Fostera , był najwyrazistszą postacią filmu. Polecam wszystkim "Pełnię księżyca" , tam dopiero widać jak bardzo wszyscy jesteśmy połączeni. Pozdrawiam.

mach7thcfrank

** LEKKIE SPOILERY!!! **

Muzyczka w telefonie Siergieja świetna - pięknie zagrała do sceny "milczącej kłótni" z żoną :) Też bym się chętnie dowiedział co to...
Zaś co do samego filmu - u mnie i żony pozostawił jakieś lekkie poczucie niedosytu... Gdy pojawiły się końcowe sceny to oboje stwierdziliśmy "jak to, już?" - a z drugiej strony jednak nie bardzo było co więcej dopisywać do tych wszystkich historii, bardziej by mnie wkurzyło gdyby po Hollywoodzku wszystko było podane do końca na talerzu.
Postać gwałciciela była zdecydowanie najlepiej zagrana - cały epizod trzymał w napięciu.
Ciekawie zamknięto wątek dentysty, podobała mi się też "przemiana" ochroniarza który okazał się być całkiem fajnym gościem ;)

jmj3

Sam chwilę szukałem tej muzyczki z telefonu Siergieja, więc się podzielę swoim znaleziskiem: Leningrad - Instrumental

ocenił(a) film na 6
RogerVerbalKint

Dodalabym do tej listy niedoceniony w Polsce film MAMUT.

ocenił(a) film na 8
masoch77

A widzisz - nie oglądałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones