PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644092}

38 świadków

38 témoins
6,1 313
ocen
6,1 10 1 313
38 świadków
powrót do forum filmu 38 świadków

:-(

ocenił(a) film na 9

Dlaczego ten film ma tak niską ocenę??? Dla mnie to znakomite kino i chciałbym takich filmów oglądać jak najwięcej :-) Od tego filmu absolutnie nie będę się sugerował ocenami wystawianymi na forum. POLECAM :-)

ocenił(a) film na 8
robertkurd

Zgadzam się. Już nie pierwszy raz spotkałam się z tak niską średnią na FW dla bardzo dobrego filmu lub wysoka ocena dla słabiutkiego. Sugeruję się więc swoim filmowym instynktem i nie żałuję. To bardzo dobry film! Taki trochę w stylu kina skandynawskiego, które bardzo lubię.

robertkurd

nie oglądałam jeszcze tego filmu, więc w tym przypadku się nie mogę wypowiedzieć, ale francuskie kino niestety jest niedoceniane
:< na szczęście to się zmienia, bo jeszcze parę lat tylko hity się przedzierały do Polski, a teraz mamy już ich o niebo więcej. Chociaż niestety głównie tylko komedie romantyczne i komedie (które też są super). ja jestem fanką francuskiego kina od lat :D chociaż oczywiście z wyjątkami ;) a co do francuskich filmów na filmwebie to polecam dadać +1 do oceny. średnio to tak właśnie wygląda, że jeśli ludzie ocenili coś na 6, to w większości przypadków film zasługuje na co najmniej 7 :)

polecam też TV5. tam widziałam dużo świetnych thrillerów i f. kryminalnych, a kablówki często mają dostępne pl napisy :)

ocenił(a) film na 8
doripomidori

Co do francuskiego kina, to się zgadzam, jest dużo bardzo dobrych filmów. Polecam Ale kino+, tam jest naprawdę dużo dobrego francuskiego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones