PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543752}
6,3 3 777
ocen
6,3 10 1 3777
4.3.2.1.
powrót do forum filmu 4.3.2.1.

Chciałem obejrzeć ten film tylko ze względu na Emmę, która jak zwykle była super ;) A film okazał się nie tyle co ciekawy i zaskakujący, co wręcz szokująco dobry ;) Montaż tych wszystkich scen i soundtrack na naprawdę wysokim poziomie ;) I oczywiście Emma...brak słów ;) Film bardzo godny polecenia ;)

ocenił(a) film na 10
David_Haye

mi tez sie podoba;D

David_Haye

Wlasnie zaczynam ogladac, bo strasznie mi sie podobal film Kidulthood oraz Adulthood, a zauwazylem, ze gra tutaj kilku aktorow co w wczesniej wyminionych filmach, rezyser tez ten sam. Wierze wiec, ze ten film bedzie w klimacie KId/Adulthood. Niestety podchodze do tego filmu jak pies do jeza, poniewaz wczesniej ktos napisal (chyba nawet na filmwebie i chyba wiecej niz 1 osoba), ze to film zdecydowanie dla kobiet. nie wiem czy David_Haye i agass to kobiety czy mezczyzni, ale potrzebuje meskiej opini, dlatego jesli zagladnie tu jakis facet niech mi odpowie czy 4.3.2.1. spodoba sie facetowi:
1)...ktoremu podobaly sie wyzej wymienione filmy (Kidulthood, Adulthood)
2)... ktory nie lubi filmow/seriali typu "seks w wielkim miescie" czy "gotowe na wszystko"
3)... nie zamierza ogladac filmu tylko dla ladnych aktorek (w tym celu lepiej porozmawiac z dziewczynami w realu)

Pijany_Mistrz

No ja z formy mojej wypowiedzi można wywnioskować,że jestem mężczyzną :P pomijam kwestie nicka.To tak:
Ad.1.
Nie widziałem tych filmów.
Ad.2.
Też ich nie lubię :P
Ad.3.
Mi się akurat to zdarza :P
Podsumowując na pewno Ci się spodoba ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones