PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543752}
6,3 3 778
ocen
6,3 10 1 3778
4.3.2.1.
powrót do forum filmu 4.3.2.1.

Pomysł

ocenił(a) film na 8

Ktoś miał fantastyczny pomysł z pokazaniem każdej historii od nowa.. nie wiem jak to się fachowo nazywa ale chyba wszyscy wiedzą o czym mowa.
Ogólnie to jak dla mnie najlepsza, najciekawsza jeśli można tak to nazwać jest historia Cassandry ;)

ocenił(a) film na 4
iskierka69

Ktoś na pewno miał, ale to z pewnością nie twórcy tego filmu. Na myśl przychodzą mi od razu 2 tytuły i to (jak dla mnie) o niebo lepsze: 8 części prawdy i przede wszystkim 11:14.

Ten film mi się strasznie dłużył.

ocenił(a) film na 4
zifua

. . . a ja polecam film GO http://www.filmweb.pl/film/Go-1999-778 podobna technika pokazania serii wydarzeń

zifua

normalnie zabrakło mi przycisku "Lubie to!" pod Twoim postem :)

ocenił(a) film na 6
zifua

Zgadzam się! Pierwszy film jaki przyszedł mi do głowy po obejrzeniu tego to był właśnie 11:14, który podobał mi się bardziej. Ale ten też dało się przetrwać :)

iskierka69

Dla mnie zajebisty film,no niepowiem że sie nie dłużył bo sie dłużył .Ale ogulnie warto obejrzeć :)

gongel_8

OGÓLNIE NA BOGA ! OGÓLNIE ! !! ! !
ogóLNIE ! ! ! ! !! !

to do gongel _8

InsanE_RabbiT

k***a jaka wpadka, wszech i wobec przepraszam za moją pisownie. OGÓLNIE to dzięki za poprawkę InsanE_RabbiT

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones