PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812851}

438 dni

438 Dagar
6,3 705
ocen
6,3 10 1 705
438 dni
powrót do forum filmu 438 dni

Za jednym z portali: "Film oparty na prawdziwej historii dziennikarza Martina Schibbye ( Gustaf Skarsgard ) i fotografa Johana Perssona ( Matias Varela ), skazanych na jedenaście lat w etiopskim więzieniu za terroryzm.
W 2011 roku Martin Schibbye i Johan Persson przekroczyli granicę z Somalią w Etiopii, aby sprawdzić, w jaki sposób pogoń za ropą wpłynęła na mieszkańców regionu Ogaden dotkniętego konfliktami. Pięć dni później zostali schwytani przez armię etiopską."

pogodno_2

film powstał na podstawie ich ksiązki: https://czarne.com.pl/katalog/ksiazki/438-dni

maggiesfarm

Mam nadzieję na ciekawą propozycję.

pogodno_2

Ja też! Nie mogę się doczekać efektu - książkę czyta się jak powieść, mega wciąga. No i obsada wróży dobry film - Varella grał świetnie w "Narcos".

maggiesfarm

Oj, tak! Ja zaś-wszystko, co ma w nazwie "Skarsgard"-ustawia mnie w kolejce natychmiast ;)

pogodno_2

pełna zgoda! :D

maggiesfarm

Dodam tylko, ze tatuś-Stellan-zawsze będzie numerem jeden, ale jego dzieci-kupuję z definicji ;)

pogodno_2

Tak, Stellan jest cudowny, z takimi genami nic dziwnego, że synowie dźwigają świetnie wszystkie role :)

maggiesfarm

Pełna zgoda. Ten temat uważam za jeden z najlepszych projektów prokreacyjnych w historii kina ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones