PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548326}

47 roninów

47 Ronin
6,3 80 375
ocen
6,3 10 1 80375
4,0 6
ocen krytyków
47 roninów
powrót do forum filmu 47 roninów

Nie będę sie rozpisywał ale powiem jedno , świetny film 10/10 .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
predator118

Przynajmniej twoim zdaniem :-) Widocznie jestes w grupe widzów dla których został zrealizowany...

ocenił(a) film na 9
predator118

zgadzam się, kapitalny mariaż hollywoodzkiego rozmachu, widowiskowości, dobrych efektów specjalnych połączony z klimatami średniowiecznej japońszczyzny (w mniemaniu amerykanina czy europejczyka)...

ocenił(a) film na 5
predator118

Czyli jednak ktoś w tym kraju potrafi wczuć się w historię i ją zrozumieć [to co chciał pokazać autor], zamiast szukać niedorzeczności. Może nie uważam, że zasługuje na 10/10, ale u mnie ma silne 8, bo świetnie się na nim "bawiłem" :)

Lordnar

No i supeerrr :)

użytkownik usunięty
Lordnar

A co niby chciał pokazać autor? Wzięto świetną historię i nakręcono... jej parodię. Płytką, tandetną, efekciarską i amerykańską w negatywnym tego słowa znaczeniu.

ocenił(a) film na 8
predator118

Mnie też się bardzo podobał. Świetna, poruszająca historia. Reeves wypadł wyśmienicie.

Iron_Maiden

Też tak uważam :)

użytkownik usunięty
Iron_Maiden

Akurat to że historia jest poruszająca nie jest zasługą scenarzystów. Oni zrobili wszystko aby z oryginału pozostało jak najmniej.

ocenił(a) film na 8

A co mnie to obchodzi. Film mi się podobał i to jest ważne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones