PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548326}

47 roninów

47 Ronin
6,3 80 375
ocen
6,3 10 1 80375
4,0 6
ocen krytyków
47 roninów
powrót do forum filmu 47 roninów

Pomysł dobry ale brak realizmu zrobił z tego bajkę dla gimbusow

ocenił(a) film na 6
diunaseger

Ciężko się nie zgodzić- film był(by) kozacki tylko dlatego, że historia, na której jest oparty była kozacka- a tu niestety dodali fantasy i wyszła lipa

ocenił(a) film na 4
diunaseger

Czy ja wiem jak dla mnie to ratują troche te apogeum nudy inaczej to można by to puszczać jako kołysanke albo lek na bezsenność:D

diunaseger

Weź pod uwagę to że film opiera się na historii komiksowej.
To ekranizacja komiksu.

użytkownik usunięty
Sigrandil

Mylisz się.

ocenił(a) film na 9
diunaseger

to jest ekranizacja legendy japońskiej tłumoki.. one właśnie tak wyglądają.. z resztą w legendach na całym świecie znaleźć można smoki i inne elementy fantastyczne.. czy są niedorzeczne? nie sądzę..

diunaseger

Skąd w ogóle pomysł, by film który jest klasyfikowany jako fantasy był w 100% realny? Nie ma to jak iść na fantastykę, a potem narzekać że były postacie nie z tego świata. xD

Majka7_Fire

100% się z Tobą zgadzam :)

Szkoda że tamten usunął profil bo chciałem mu pokazać to : http://www.comicvine.com/47-ronin/4050-53716/ lecz może ktoś inny to zobaczy :D

Sigrandil

Dzięki, stary. Moje życie nabrało sensu po wejściu w ten link.

Sigrandil

A tak całkiem serio: Pierwszy komiks został opublikowany w 2012, a zdjęcia do filmu rozpoczęto w 2011. Wytłumaczysz mi to?

DramaticBrony

Jest jeszcze całkiem inna wersja tego komiksu to są bodajże nowe wydania tego :)

Sam mam parę zeszytów :)

użytkownik usunięty
Sigrandil

Wskaż mi źródło które podaje, ze film Rinscha jest ekranizacją tego komiksu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones