PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96849}

50 pierwszych randek

50 First Dates
6,8 165 082
oceny
6,8 10 1 165082
6,1 15
ocen krytyków
50 pierwszych randek
powrót do forum filmu 50 pierwszych randek

Już chyba z 10 razy oglądałem ten film i za każdym razem śmieje się do łez a w chwili
kiedy ogląda kasetę po raz pierwszy to płaczę jak dziecko, no i zakończenie jest po prosu
rewelacyjne.... ktoś płakał na tej komedii?

k3beny

Płakać nie płakałam, ale film jak dla mnie bardzo smutny.....

ocenił(a) film na 10
Ookami88

ale jest też bardzo pozytywny i śmieszny:P
to chyba tylko ja jestem taki ckliwy:);P

k3beny

ja tez plakalam :) jak dla mnie to jest lepsza wersja pamietnika! (przepraszam wszystkich fanow tego romansidla ale ja sie na nim zanudzilam) film uroczy nie przekombinowany po prostu lodzio miodzio

ocenił(a) film na 10
Alicja444

zgadzam się w 100%:)

ocenił(a) film na 9
k3beny

Haha nie płakałem ale film bardzo fajny szkoda że w końcu nie odzyskała pamięci bo liczyłem na to.

ocenił(a) film na 8
Nowaciu

Jak dla mnie -nie powinna odzyskiwać pamięci, bo to by zepsuło całą konwencję filmu. No i końcówka nie byłaby taka smutna...

ocenił(a) film na 9
k3beny

Ja nie płakałam, ale momentami naprawdę film mnie rozbawił xD Film pozytywny, oby więcej takich! :D

Shining_Night

A jednak;P Przypomniałam sobie, że za pierwszym razem, gdy oglądałam ten film jakiś rok, dwa lata temu, bardzo płakałam..... Fakt, film naprawdę zabawny, bardzo mi się podobał:)

ocenił(a) film na 10
Ookami88

Ja prawie płakałam. Bardzo rozczulił mnie sam pomysł nakręcenia takiej kasety. Ula był genialny. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
robrojek

ja się wzruszyłam :) świetny film romantyczny

ocenił(a) film na 8
aisha05

a ja ryczałam gdy ogladała kasete...ale tez się smiałam najlepszy moment gdy postawił pingwina na ulicy:-)

ocenił(a) film na 7
k3beny

trochę wzruszenia. czasami śmiech ;D i rozczarowanie bo byłam pewna że laska na koniec odzyska pamięć ;( jedna z lepszych komedii romantycznych jakie widziałam. niebanalna

ocenił(a) film na 7
sel790

jak dla mnie zakonczenie fantastyczne! Bo mimo, że nie odzyskała pamięci to mogła żyć pełnią życia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones