PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96849}

50 pierwszych randek

50 First Dates
6,8 165 082
oceny
6,8 10 1 165082
6,1 15
ocen krytyków
50 pierwszych randek
powrót do forum filmu 50 pierwszych randek

Kurde

ocenił(a) film na 7

Pod koniec filmu aż mi się łezka w oku zakręciła 9chyba zostało coś we mnie jeszcze z człowieka) :)

killerek132

Mam dokładnie tak samo. Końcówka mnie samą bardzo wzruszyła. Stąd też nie rozumiem dlaczego tak wielu ludzi wypowiedziało się negatywnie ...

ocenił(a) film na 7
matio14

wiesz jak to jest to jest internet tutaj jest wielu gówniarzy a nie którzy wypisuja się nie oglądając filmów

killerek132

Być może cały film nie grzeszy ambitnością. Wszakże jest to komedia romantyczna, na dodatek z Adamem Sandlerem, który słynie ze specyficznego poczucia humoru. A jednak końcówka ma w sobie coś, co daje do myślenia. NIe wiem czy byłabym w stanie żyć z osobą ogarniętą taką chorobą...

ocenił(a) film na 7
matio14

dokładnie zresztą komedie wszelkiego gatunku są najsurowiej oceniane ponieważ najtrudniej jest zrobić dobrą komedię to najtrudniejszy gatunek filmu do nakręcenia a na dodatek każdy ma inne poczucie humoru nie można jedną komedią trafić do wszystkich

killerek132

Podpisuję się pod Twoimi słowami rękami i nogami. Zauważyłeś/aś, że na filmwebie więcej jest krytyków, wielkich znawców filmów, niż obiektywnych głosicieli własnej opinii? Tak jak film "zmierzch". Wszyscy go wyśmiewają, a skupia równie dużo ludzi na premierze co dotychczas nakręcone wszystkie części Pottera.

ocenił(a) film na 7
matio14

właśnie i to mnie bardzo śmieszy są tacy ludzie na filmwebie którzy gdzieś od kogoś usłyszeli że jakiś film jest słaby (to była opinia osoby której nawet nie pamiętają) i bez oglądania filmu potrafią zaznaczyć 1 ??? I teraz pytanie on ocenia filmy czy ludzie z jego otoczenia ?

killerek132

Ja np muszę raz jeszcze obejrzeć film 1408, bo oceniłam go słabo, a widzę, że wielu ma go ocenionych bardzo pozytywnie. Musze go sobie odświeżyć ;))

ocenił(a) film na 7
matio14

ja ci powiem że ten film oglądałem 3 razy i jestem z niego bardzo zadowolony scenariusz jest genialny jeżeli chodzi o film z gatunku (według mojej osoby) horror-psychologiczny jest naprawdę dobry bo nie jest w stanie przewidzieć się za pierwszym razem co będzie działo się w następnej scenie a to duży plus ponieważ większość filmów jest przewidywalna (nie przeszkadza mi to wyłącznie w komediach wszelkiego rodzaju) mogę poszukać jeszcze jakieś fajne filmy których nie oglądałaś przejrzę twój profil ;)

Pozdrawiam PS Ile masz lat ?

killerek132

22 lata ;) wiem, ze w nicku mam liczbę 14, ale to moja ulubiona:)
A i po Twoich słowach obejrzę 1408. czekam też an filmy godne polecenia :))

ocenił(a) film na 7
matio14

coś poszukam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones