PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96849}

50 pierwszych randek

50 First Dates
6,8 165 082
oceny
6,8 10 1 165082
6,1 15
ocen krytyków
50 pierwszych randek
powrót do forum filmu 50 pierwszych randek

Temu filmowymi mówię zdecydowanie nie . Niektóre sceny śmieszne ale porażka jakaś fabuła jak
dla mnie dziwna ;/

użytkownik usunięty
Aiva1993

Obejrzyj jeszcze raz na spokojnie za 10 lat...:-)

Niee ma takiej opcji film denny

użytkownik usunięty
Aiva1993

Postrzeganie się zmienia nieustannie, film spieprzony został złym doborem jak dla mnie WSZYSTKICH aktorów, niepotrzebnie próbowali na siłę zrobić z tego komedie ALE pomysł na fabułę główną ma sens jak mało, który film.
Aby film się spodobał należy go oglądać z na pół zamkniętymi oczami.

Noo to fakt aktorów marnie dobrali i z mojego punktu widzenia na siłę chcieli zrobić z tego komedie a wyszedł jakiś niby dramat . Ja na pewno nie wrócę już do tego filmu ;))

Aiva1993

Film jest dobry. Gratuluję pomysłu na niego. Mi się bardzo podobał. Zadziwiający. Oczywiście, zakończenie przewidywalne, ale tak to bywa w komediach romantycznych.

użytkownik usunięty
Danka_102

Twoim zdaniem "zakończenie było przewidywalne" ?? Moim skromnym zdaniem, z logicznego punktu widzenia, nic, nawet przez chwilę w tym filmie nie wskazywało, iż może się on w taki właśnie sposób zakończyć!!

Ja się spodziewałam, że w końcu będą razem. W końcu prawie każda komedia romantyczna tak się kończy.

użytkownik usunięty
Danka_102

Czyli że myślałaś że jej jakimś cudem pamięć całkowicie wróci?? jeżeli twoim zdaniem prawie każda komedia romantyczna tak się kończy, a ta się skończyła nieco inaczej niż ta prawie każda inna, to czy to nie świadczy właśnie o tym, że zakończenie wcale nie było takie przewidywalne??

Nie sądziłam, że pamięć wróci, ale że on znajdzie sposób żeby z nią być. a zakończenie było przewidywalne, bo tak czy inaczej był happy end..

użytkownik usunięty
Danka_102

Jak mogło nie być szczęśliwego zakończenia w komedii romantycznej?? przecież to nie jest jakiś melodramat...!!

No właśnie.

użytkownik usunięty
Danka_102

To trochę tak jakbym włączył sobie jakiś horror, i był zdziwiony że widzę w nim jakiegoś ducha, krzyki albo czyjąś krew... :-D

Nie zawsze komedie romantyczne mają happy endy. A w horrorach nie zawsze są duchy i krew. To stereotypy.

użytkownik usunięty
Danka_102

Jak widać nie wszystkie "komedie romantyczne" spełniają swoją rolę... :-(
i serio w "horrorach nie zawsze są duchy i krew"... ?? a w którym miejscu ja napisałem że tak jest?? ja to podałem tylko jako przykład... lol

No nie napisałeś. A czy ja napisałam, że Ty napisałeś? ;p Ja to tylko dodałam od siebie.

użytkownik usunięty
Danka_102

ok!! :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones