PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96849}

50 pierwszych randek

50 First Dates
6,8 165 039
ocen
6,8 10 1 165039
6,1 15
ocen krytyków
50 pierwszych randek
powrót do forum filmu 50 pierwszych randek

Może to niezbyt prawdopodobne, ale istnieją ludzie, którzy nie widzieli "Szóstego zmysłu"
przed obejrzeniem "50ciu pierwszych randek"... Przez to nie potrafię obiektywnie go ocenić.
Smutne :)

ocenił(a) film na 9
lanzanka

jak można porównywać komedię romantyczną z dramatem? są to dwa zupełnie inne gatunki. Oglądałam szósty zmysł (oceniłam na 10), potem obejrzałam 50 pierwszych randek ( i oceniłam na 9). Oba filmy były świetne, chociaż zupełnie inne...

ocenił(a) film na 1
ikaika

Chyba koleżanka nie zrozumiała co mam na myśli. "50 pierwszych..." zawiera w sobie DUŻY spoiler "Szóstego zmysłu". Tak się złożyło, że nie widziałam go przed obejrzeniem "50...". Teraz wszystko powinno być jasne.

lanzanka

jaki niby spoiler ?? co mają duchy do utraty pamięci ... ? no ku.wa O.o

ocenił(a) film na 1
kyanka

No a jaki film oglądała Drew Barrymore codziennie po stracie pamięci? No ludzie...

lanzanka

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
taki myk
no to powiem ci ze peszek xd

ocenił(a) film na 1
kyanka

:) Jak oglądałam później "Szósty zmysł", to prawie cały czas beczałam, że już wiem o co chodzi :P

lanzanka

znam twoj bol T__T ogladalam szosty zmysl z mama i zadna z nas nie ogladala go wczesniej ale ja po 50 randkach siedzialam prawie plakalam i sie uzalalam nad soba ze wiem najwarzniejsza rzecz T__T wiec zadnej niespodzianki nie mialam xD

ocenił(a) film na 7
lanzanka

No nie dziwię Ci się i też bym na Twoim miejscu była wściekła i twórcy na prawdę powinni odrobinę pomyśleć. Ja też od razu na to zwróciłam uwagę i pomyślałam, że współczuję strasznie osobom, które nie oglądały jeszcze "6 zmysłu" oglądając "50 pierwszych randek", bo to świetny film i zdradzony fakt psuje całe piękno tego filmu, bo to było siłą rzeczy najważniejsze w nim.

uwieziona

Trudno mieć do twórców film, że odwołują się do STARYCH filmów. To jakby krytykować Shreka za Mission Impossible. Też znam takich co jej nie widzieli :)))
Wyjście proste - najpierw klasyka, potem lekkie komedie ;)

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 9
lanzanka

Oczywiście istnieją:) Ja na hasło 50pierwszych randek zawsze opowiadam, jak dowiedziałam się puenty 6 zmysłu, ach, no szkoda, ten film powinien mieć napis: Uwaga spojler! Niech nie oglądają Ci, którzy nie widzieli 6zmysłu, a zamierzają obejrzeć:)

ocenił(a) film na 1
emkagoska

Dokładnie :)

ocenił(a) film na 10
lanzanka

o co dokładnie chodzi bo nie łapie? 6 zmysł ogladałem bardzo dawno, a ten film dzisiaj, ??

Ukassiu18

chodzi o to że w filmie 50 pierwszych randek Lucy ogląda codziennie Szósty zmysł i zdradza zakończenie - mianowicie że bruce willis był duchem. I dla kogoś kto wczesniej nie oglądał szóstego zmysłu to jest spoiler i zepsuło mu to radość z oglądania szóstego zmysłu. Mam nadzieję że jasno sie wyraziłam :D

leviah

aż za bardzo.. Twój post powyżej to spojler, dla mnie ... :-/ cóż, siłą mnie tu nikt nie zaciągał. Przypomina mi się, jak kiedyś koleżka pożyczał kumplowi vhs 'od zmierzchu, do świtu" -zajebisty film, mówi, a potem te wampiryyy!! zaskok, chłopie!! :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones