PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=497039}

7 dni

Les 7 jours du Talion
6,3 2 910
ocen
6,3 10 1 2910
7 dni
powrót do forum filmu 7 dni

Jak w temacie ... 1 na Tak

ocenił(a) film na 5
Kapitanos

Oczywiście, że tak. Choć nie powinniśmy oceniać tego w ten sposób. Ludzie, którzy nie doświadczyli takiej tragedii mogą tylko gdybać o tym co się dzieje w głowie matki czy ojca po stracie dziecka, a w szczególności po stracie w tak brutalny sposób. Wg mnie są zbrodnie, które nie powinny polegać sądom, sędziom itd. Ułomny wymiar sprawiedliwości, niedouczeniu sędziowie piastujący swoje funkcje dzięki koligacjom rodzinnym w takich sprawach nie powinni zabierać głosu. To nie jest sprawiedliwość tylko farsa, kiedy ziewający sędzia debil wydaje śmieszny wyrok. Każdy potencjalny przestępca powinien mieć świadomość, że kara jaka go może spotkać nie jest zdefiniowana w kodeksie. A bezmiar jego cierpienia może być tylko ograniczony wyobraźnią jego ofiar.

ocenił(a) film na 6
Kapitanos

tak, popieram. chociaz za mało totrur pokazano w tym filmie, za słabo go torturował gościu. takich gnoji powimno sie torturowac latami jak w "bez reguł" i gorzej

ocenił(a) film na 10
statnik

ja bym ta szmate trzymal w piwnicy 30 lat i codzin katowal do nieprzytomnosci

ocenił(a) film na 7
Kapitanos

ja sama nie wiem.. chyba nie bylabym w stanie znecac sie nad kims, nawet nad taka szmata jak ten pedofil... Co nie znaczy, ze go bronie. Aczkolwiek uwazam, ze Bruno skrzywdził przede wszystkim siebie, dopuszczajac sie tego co zrobił. Chociaz z drugiej strony, w pewnym stopniu rozumiem jego działania.
Co do kar dla pedofilow- kastracja na pewno, ale czy kara smierci? Wieziennictwo i resocjalizacja ogolnie kuleją. Wiezenie to powinno byc wiezienie, a nie przymusowe wakacje. Wiekszosc wiezniow zyje na wyzszym standardzie niz lwia czesc spoleczenstwa..To jest chore. Tv, radio, spacerki i schabowy na obiad? A ludzi w szpitalach karmią leczem roboionym na parówkach.. Absurd.

Kapitanos

Zdecydowanie na tak,ale ja bym go jeszcze bardziej torturowala,i pewnie gdybym w danej chwili myslala co ten typ robil mojej corce to by mi pewnie zadawanie mu bolu sprawialo przyjemnosc.

Kapitanos

Kara śmierci jak dla mnie. Za sam gwałt również. Gwałciciele samym czynem odbierają ofierze szansę na normalne życie. Powinni zdychać. Natomiast pedofila wsadzić za kratki. Myślę, że szybko sam by ze sobą skończył, sądząc po tym, co się słyszy o traktowaniu pedofilów przez współwięźniów. A i pocierpiałby trochę przed śmiercią.

Kapitanos

TAK!!!! Kara śmierci to też za mało ... Za gwałt tortury do końca zasranego życia!

ocenił(a) film na 8
Kapitanos

Tak, popieram. Ale główny bohater źle postąpił porywając matkę jednej z ofiar, która chciała zapomnieć o tym co się stało. Nie powinien jej do niczego zmuszać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones