PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 124
oceny
5,6 10 1 63124
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Film - nic nadzwyczajnego, o niebo lepiej podobała mi się "Planeta Singli". Najgorsze były role pierwszoplanowe - Bachleda-Curuś i Roznerski to są po prostu totalne drewna aktorskie, kto ich tam wpuścił? Natomiast pośmiałam się w paru momentach szczególnie w scenach z Domagałą i Zamachowskim, którzy w tym filmie przeszli samych siebie :) Zresztą Domagała ma naprawdę talent komediowy, jakiś czas temu uratował od totalnej porażki inną polską komedię romantyczną "Dzień dobry, kocham Cię" czy jakoś tak... Jest parę fajnych momentów, ale rewelacji nie ma. P.S. Co do Głowackiego - świetny aktor, a że ostatnio gra w tego typu filmach - cóż, nie od razu Rzym zbudowano - jeszcze będzie grał ambitne role!

ocenił(a) film na 4
olka0207

Dokładnie, tworzą polskie filmy na pozór co raz to ambitniejsze,a tak na prawdę wychodzi z tego kicha. Pare rzeczywiscie fajnych scen, ale niekóre to kompletna porażka. Ukazanie w filmie typowo meskiego instynktu został przesadzony. Patrzenie sie na krągłe posladki na siłowni, zdrady typu zdradzic czy nie ? - to juz bylo. Fakt Domagała jakos daje radę ,Zamachowski również.Oni właściwie ciagnęli ten film jakos do końca. Role Głowackiego są co raz to gorsze. Stworzyli jego postać i teraz gra taką samą role w każdym filmie.Czekam na jakies wybicie z jego strony, bo potęcjał jest.Co do Roznerskiego mam wrażenie , ze on teraz wszędzie jest. Filmach , serialach. Rzeczywiscie jego gra jest tak bardzo sztywna. Zamierozym celem miała byc taka cecha , ale on to rozłozył na czynniki pierwsze z czego wyszła jedna wielka porażka. Czekam na kolejne filmy polskiej produkcji. Końcowe sceny bardzije do mnie przemówiły , gdzie to nie było już smiechu a rzeczywistość.

ocenił(a) film na 3
WonderFul

Popdpisuje sie rekami i nogami. Nie rozumiem ocen innych osob 9? 10? za co ? :/

azille_filmweb

Zgadzam się Domagała i Zamachowski zajefajnie zagrali, Roznerski też mi się w tym filmie podobał super w tych okularach podobał. A Kurdej- Szatan jak fałszowała w tym filmie mimo że w realu ładnie śpiewa. Można powiedzieć że każdy mi się w tym filmie podobał ale mimo że bardzo lubię Bachlede - Curuś ale w tym filmie nie zagrała zbyt dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones