PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001207}

7 więźniów

7 Prisioneiros
6,7 3 460
ocen
6,7 10 1 3460
7 więźniów
powrót do forum filmu 7 więźniów

.

ocenił(a) film na 10

Film Piękny pod względem Wykonania, ale Jak tu wierżyć w Boga/Jezusa w tym momencie to się dzieje naprawdę tak jest na świecie aż płakać mi się chce modlisz się do boga myśląc że bóg ci w tym pomógł że jest przy tobie chroni cię a co z tymi Ludzi co nic złego nie uczyniło jest niewolnione Miliard kobiet dzieći Męszczyzn nawet i gorżej, ludzie są warci ani grosza gdzie jest bóg w tym momencie !!!! Aż mam tego dosyć z tym Bogiem ŚWIAT TO PIEKŁO

PiotrOlszewski_fw

Film dobry ale kolega zapomniał wziąć leki chyba

ocenił(a) film na 8
zaitsu112

Tak, zdecydowanie zapomniał o lekach

zaitsu112

Albo wprost przeciwnie - kolega bierze srogie piguły.
Film zacny.

ocenił(a) film na 8
yatz

Haha. Jak nie bierze to napewno powinien zacząć brać. Film bardzo dobry

ocenił(a) film na 8
yatz

Haha, świetna odpowiedź na komentarz, brawo!

ocenił(a) film na 7
PiotrOlszewski_fw

Bóg to przenośnia i nie bierze się go dosłownie.  Ci co go biorą dosłownie jak np. nasz rząd który się modli w sejmie  m.in o deszcz to zacofani wariaci. To jest przecież normalne że żaden bóg nie pomaga ludziom tylko dlatego że rozmawiają z papierowymi obrazkami czy gipsowymi figurkami bo w tedy na pierwszym miejscu opustoszały by dziecięce szpitale onkologiczne w których cierpią niewinne dzieci które nikomu nic nie zrobiły. No ale wariatów w naszym kraju nie brakuje.

ocenił(a) film na 6
PiotrOlszewski_fw

Co brałeś? Też chętnie wezmę. Taką kolbę to miałem na FW z 13 lat temu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones