PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10001207}

7 więźniów

7 Prisioneiros
6,7 3 460
ocen
6,7 10 1 3460
7 więźniów
powrót do forum filmu 7 więźniów

nawet nie podchodzcie do filmu

ocenił(a) film na 10
Kodak_CK

Nie słuchajcie go. Właśnie obejrzałam i film jest świetny!

ocenił(a) film na 7
Kodak_CK

Widzę bardzo konstruktywna wypowiedź. Kolega chyba mało ogląda kino Brazylijskie i nie jest zaznajomiony z jego klimatami?

7 więźniów to naprawdę solidne kino. Dramat, a do tego trzyma w napięciu i buduje niepokojący klimat do samego końca i ostatniej sceny. Na 7 minut przed końcem sprawdziłem czas i nie mogłem uwierzyć, że film zaraz się skończy... być może spodziewałem się innego zakończenia? Nie wiem, ale po ostatniej scenie ciarki jeszcze przez chwilę przeze mnie przechodziły.

7 więźniów porusza nasze najgłębsze i najbardziej ukryte emocje pokazując przy tym okrutną stronę świata, w jakim żyjemy. Na pewno poruszy każdą osobę, która w głębi duszy jest dobrym człowiekiem, a wierzę, że większość z nas jest właśnie takimi ludźmi.

I tutaj pojawia się również bardzo trudne pytanie do nas samych... co jesteśmy w stanie zrobić i ile, lub kogo, jesteśmy skłonni poświęcić dla iluzji wolności? I jak będziemy potrafili z tym później żyć?

Kodak_CK

Bzdura. Bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones