PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190660}

72 metry

72 metra
6,0 613
ocen
6,0 10 1 613
72 metry
powrót do forum filmu 72 metry

7/10 dobry film

ocenił(a) film na 7

Film godny uwagi polecam

ocenił(a) film na 4
flisek1987

A dla mnie film ujdzie 4/10

flisek1987

Bardzo dobry film, jesli ktoś lubi bardziej takie dramatyczne, teatralne klimaty. Żadna scena nie jest tu zbędna, ciekawe dialogi.
Czy kapitan łodzi wiedział, że im się nie uda i dlatego wysłał naukowca - myślał, że naukowcowi będzie łatwiej żyć z tym, że mu się nie udało?

ocenił(a) film na 7
Rachel49

powiem Ci,że ciekawa opinia odnośnie naukowca moim zdaniem może po prostu żal było mu wysłać swoich marynarzy:)

flisek1987

napisałam ten komentarz na gorąco i bez zastanowienia, więc cieszę się, że nie wydaje się totalnie głupi :P
Jednak myślę, że fim jest raczej o tym, że przypadek rządzi życiem. Jak ktoś tu napisał - nie jakiś wielki super-bohater, ale uśmiech losu decyduje o powodzeniu. Zwykły człowiek musi sobie poradzić z porażką w sytuacji, kiedy nie ma wpływu. Tak, jak ta dziewczyna w ciąży, która mówi "ja już przywykłam". Lubię takie filmy.

ocenił(a) film na 7
Rachel49

na pewno masz racje mi bardzo podobalo sie oddanie Rosyjskiego (naszego slowianskiego klimatu) jak zastepca kapitana który sprzedal akcesoria za bizuterie dla ukochanej albo opowiesc Orlowa o tym jak wysadzili krowę w powietrze:) historia wydaje się smieszna ale oddaje trudnosci zycia, film naprawde swietny i z tym sie zgadzamy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones