PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231795}

8 części prawdy

Vantage Point
7,0 49 408
ocen
7,0 10 1 49408
6,1 7
ocen krytyków
8 części prawdy
powrót do forum filmu 8 części prawdy

Witam ile razy udało wam się policzyć tych części prawdy bo ja policzyłem ich 6 części prawdy. A tych 2 się nie doliczyłem.

ocenił(a) film na 7
Zbuntowany_RBD

Ja też wykryłam tylko 6. Ale część Howarda była tak rozbudowana i zahaczała o Annę i jej mamę więc może je też trzeba zaliczyć jakby do oddzielnej części... Wtedy byłoby już 7! ;)

ocenił(a) film na 7
Zbuntowany_RBD

Ogólnie powrotów do godziny 12:00 było 6, ale ta ostatnia czesc była bardziej rozbudowana ale jakś nie chce mi się drugi raz oglądac żeby to sprawdzic

ocenił(a) film na 5
Dude_

1.Dziennikarka
2.Ten hiszpański policjant
3.Forest Whitaker
4.Ochroniarz prezydenta
5.Prezydent
6.Ten co mu brata porwali
7.Zły ochroniarz
8.Terrorysta ze słuchawkami/terrorystka

Przynajmniej ja tak to widzę.

ocenił(a) film na 7
Grzesiek08

punkt widzenia terrorystów składał się na trzy punkty widzenia, szefa tych terrorystów, terrorystkę i tego zabójcy co mu brata porwali w sumie 8.... ale mi też trochę zajęło to zanim się połapałem.... aczkolwiek, grzesiek może mieć rację, któraś z tych opcji jest właściwa, ale tak czy owak po głębszym rozpatrzeniu jest 8 :)

ocenił(a) film na 5
Zbuntowany_RBD

Gdyby dobrze przetłumaczono tytuł nikt nie zawracałby sobie gitary tym ile tych części było. I właściwie o to chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones