PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231795}

8 części prawdy

Vantage Point
7,0 49 408
ocen
7,0 10 1 49408
6,1 7
ocen krytyków
8 części prawdy
powrót do forum filmu 8 części prawdy

Jak już w tytule napisałem uważam że ten film jest doskonałym kinem akcji, ponieważ trzyma w napięciu, jest dynamiczny i każdy nawet najmniejszy element jest idealnie wpasowany w ciągłość akcji... W tym filmie wszystko mi się podobało:
-przebieg zdarzeń z perspektywy kilku bohaterów zmuszający (uważnego!!!! bo nieuważnego do niczego nie zmusi gdyż go nie zrozumie!!) widza do poskładania wszystkich elementów układanki w jedną całość
-zaskakujące zwroty akcji sprawiały że nie można było oderwać się od fotela z niecierpliwością oczekując tego jak się dalej potoczą losy bohaterów
-scena pościgu będąca jedną z lepszych w historii kina i jednocześnie najbardziej realistyczną od kilkunastu lat
-muzyka która doskonale podkreślała klimat filmu sprawiająca że film oglądało się z wielką przyjemnością
-niesamowite dopracowanie wątków pobocznych, szczegółów i wątku głównego. Wszystkie te trzy rzeczy płynnie przechodzą w jeden wątek na samym końcu filmu
-kreacje aktorów(jak zwykle świetni Forest Whitaker i Dennis Quaid)
-realizm filmu( ilość statystów i prawdziwe wybuchy)
- motyw dziewczynki, który odróżniał ten film od pozostałych tym że "czarne charaktery" miały jakieś uczucia którymi potrafiły się kierować, nawet jeżeli miało im to przynieść zgubę


To wszystko potwierdza doskonałość i odmienność filmu. Tego jeszcze nie było i tym którzy nie oglądali tego to polecam!! Jedna moja rada: oglądajcie go uważnie bo to kino dla widzów którzy potrafią z filmu wyciągnąć najdrobniejszy szczegół...

ocenił(a) film na 9
jaroslaw16

Po prostu świetny dawno tak dobrego filmu nie widziałam.

ocenił(a) film na 7
galadria44

ja także tak dobrego filmu dawno nie widziałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones