PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34072}

8 kobiet

8 femmes
7,0 21 470
ocen
7,0 10 1 21470
6,5 13
ocen krytyków
8 kobiet
powrót do forum filmu 8 kobiet

Oglądam mnóstwo filmów i to z reguły nie najgorszych, m.in dlatego, że mam dobrą filmową intuicję.
Ten film to jedna z największych porażek jakie widziałam w życiu (oczywiście nie wliczam tu filmów sensacyjnych, horrorów itp., bo nie zaliczam ich do filmów, które "trzeba zobaczyć"), a spodziewałam się po tym filmie trochę...Trochę za dużo.

ocenił(a) film na 8
Kasia_119

Rzecz gustu..Zrozumiale, ze nie wszystkim podoba sie taka konwencja. Dla mnie to film bardzo interesujacy. Fabula raczej nieszablonowa, specyficzne poczucie humoru..no i ta piekna scenografia:)

ocenił(a) film na 9
Kasia_119

No proszę. A dla mnie jest bez zarzutu. Dla takich filmów warto chodzić do kina. Właśnie po raz kolejny obejrzałem go - tym razem w tvp - i ani przez chwilę się nie nudziłem.

ocenił(a) film na 4
Kasia_119

beznadzieja moze nie, ale w moim przypadku to bylo 4/10, czyli ponizej oczekiwan

ocenił(a) film na 1
Kasia_119

Zgadzam się z tobą.Beznadzieja jakich mało!!!

użytkownik usunięty
angelka95

no i jeszcze poparcie angielki, która tak samo jak ty krytykuje a jej nick wskazuje ze ma 13 lat :D

użytkownik usunięty
Kasia_119

Droga kasiu, szkoda , że krytykujesz ten film nie podając powodu i argumentu dlaczego uznajesz go za jeden z najgorszych filmów jakie widzialas. Piszesz, że masz bogatą filmoteke i dobra intuicję i gust filmowy... Szkoda, że nie podałaś ani jednego tytułu filmu jaki ci się podobał. Nie dodałaś ani jednego filmu do ulubionych ?! To pozwala nam wierzyć, że wcale nie masz dobtego filmowego gustu...

o gustach się podobno nie dyskutuje ...

ale dla takiej aktorki jak Isabelle Huppert, obejrzałabym dosłownie każdy, nawet najsłabyszy film...

ocenił(a) film na 8
madame_Emi

Ja to samo dla Catherine Deneuve, nie często sie zdarzają filmy z tak wysmienitą żenską obsadą.

taomoguei

Dokładnie, obsada pierwsza klasa. Emmanuelle Beart, Isabelle Huppert, Catherine Deneuve, Fanny Ardant, Virginie Ledoyen, Ludivine Sagnier... Miodzio!

Film może się nie podobać, bo gusta są baaardzo różne (ja osobiście ten film ubóstwiam ;)), ale do gry aktorów nie można się przyczepić, a wręcz nikt nie ma do tego prawa ;)

Headey

Prawda, jakiż to inny film? Aż przyjmnie popatrzeć na wspaniałą grę i chłonąć ciekawą intrygę. Nie każdemu natomiast odpowiadać będzie śpiewana forma, ale mnie akurat to nie przeszkadza, a także to, że jest to bardziej "teatralny film". DLa Deneuve, Ardant i Beart warto się poświęcić i obejrzeć :)

Kasia_119

No tak, przecież 61 to mnóóóstwo filmów!

Kasia_119

No to chyba jednak Ty masz marną tą swoją intuicję filmową. Film jest nieszablonowy, świetnie oddaje różnorodność kobiecej natury.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones