PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537460}
7,0 42 124
oceny
7,0 10 1 42124
6,3 10
ocen krytyków
80 milionów
powrót do forum filmu 80 milionów

widziałem go wczesniej w polsatowskim serialu Pierwsza milosc ale w tym filmie jest genialny. Moze tez za jego role dalem 9 bo bez tej postaci ten film bylby duzo slabszy.
A tak generalnie to ciekawy scenariusz juz myslamem ze jak o solidarnosci to bedzietak jak zawsze ilu bohaterow tyle wersji wydarzen. Mile zaskoczenie jak na polski film wiec mozna dac mu dobra ocene bo jak porownam go do reszty naszych rodzimych filmow wyglada konkretnie.

ocenił(a) film na 6
buziak_

Zgadzam się. Jednakże co do samego filmu to nie powala na kolana, w moim odczuciu gra wielu aktorów sztuczna, w ogóle nie przekonywująca, to samo tyczy się scen zbiorowych (ostatnia scena starcia z ZOMO), według mnie jakoś to sztucznie to wyglądało.

Ale jeśli chodzi o Pana Głowackiego i jego rolę kapitana SB - REWELACJA, najlepszy z całego filmu, świetna rola!!

blaugraniak

sztucznie ? to sztuczności na oczy chyba nie widziałeś :P dla mnie to było O.K.

buziak_

I ja się zgadzam, że rola Głowackiego zagrana została bardzo przekonująco. Poza tym nieźle jeszcze wypadł wg mnie Baka, Czeczot i Benoit. Film dla mnie mocno średni m.in. przez słabą grę gwiazdek serialowych (Bohosiewicz, Frycz i inni) ale także miejscami mocno widoczne patetyczne nadęcie. No i wtopy scenograficzne też mnie raziły (lata 80te a w tle maszt komórkowy).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones