PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537460}
7,0 42 094
oceny
7,0 10 1 42094
6,3 10
ocen krytyków
80 milionów
powrót do forum filmu 80 milionów

nie wiem czy ktoś zauważył że ale scena z Sonią która celuje pistoletem P99 Walther był dopiero produkowany od 1996 roku !!! . Akcja filmu dzieje się 1981 roku ! . i teraz zastanawiam się nie mają tych starszej wersji choćby repliki jeszcze łatwiej dostać , niby szczegół ale bardzo wpada w oczy

ocenił(a) film na 6
rafik1989_43

Z podobnych "drobiazgów" rzuciły mi się w oczy szczegóły "motoryzacyjne": autobusy z modernizacjami z przełomu XX/XXI stulecia, współczesne elementy oświetlenia niektórych samochodów, np. ciężarówek (gł. lampy zespolone tylne) oraz tramwajów, ale też współczesne oprawy oświetleniowe na ulicach itp. Ale są to w sumie drobiazgi.

ocenił(a) film na 7
Myszolog

Formy ciekawostek. na całe szczęście nie zaburzyło to jakoś całego konspektu.

rafik1989_43

Faktycznie model pistoletu "rzuca sie" w oczy... -_-'

OkweL

Bo prawie wszyscy Polacy są uzbrojeni po zęby, więc taki drobiazg musi się rzucić w oczy nawet gimnazjaliście:-)

ocenił(a) film na 7
Jack_Holborn15

Ale rzuca się w oczy niekompetencja.
Niektórzy zwracają uwagę na takie rzeczy. I trochę osób w tym kraju jednak odróżnia pistolet używany w latach osiemdziesiątych od współczesnego.
Bo problem było wziąć P-64 czy nawet TT.

ocenił(a) film na 5
nightgale

Pozostaję przy swoim wpisie.

ocenił(a) film na 7
JackHolborn

Twoje prawo :-)

rafik1989_43

Piosenka Maanam na kaseciaku, która została opublikowana w 1984, a nagrana w 1983. No chłopaki mieli chody, że udało im się kupić fiata 125 po liftingu z 1978, dziwne tylko, że praktycznie nowe auto wyglądałlo jak stare

darekszkice

Podobnie było z piosenką Turbo ",Dorosłe dzieci", nagraną w 1983 roku.

ocenił(a) film na 9
rafik1989_43

Zauważyłem błąd już dawno, ale weryfikator odrzucił moje uwagi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones