PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114863}

9 żyć

Nine Lives
3,1 1 315
ocen
3,1 10 1 1315
9 żyć
powrót do forum filmu 9 żyć

zastanawiające...

ocenił(a) film na 2

Najbardziej zastanawiające jest to dlaczego Paris Hilton (jako jedyna), jest na plakacie tego "filmu". Nie grała ona tam głównej roli, a zarazem zginęła w pierwszych 15 minutach togo DZIEŁA. Czy producenci myśleli, że jeśli postawią tą plastikową barbie na okładce, to każdy kupi dvd? Jedyne pocieszenie w tej sytuacji jest takie, że tego czegoś nie było w kinach. Ogólnie film oceniam na 2, ze względu na innych aktorów :P

ocenił(a) film na 4
quentinka

Pewnie tak myśleli i chyba bardzo się nie pomylili, w końcu jacyś tam fani P.Hilton się zawsze znajdą. Film jest taki bez sensu, że szkoda nawet się nad nim rozdrabniać. Ja bym nawet horrorem tego nie nazwała bo to, co się tam dzieje jest po prostu śmieszne.

ocenił(a) film na 2
quentinka

1/10 za wkomponowanie gry "podaj dalej" (w tym filmie podaj dalej nóż) plus 1/10 za jeden moment, w którym się przestraszyłam, a mianowicie gdy jedna para szła korytarzem i z boku wyskoczył ich kolega chcąc ich wystraszyć (brawo). Paris zagrała samą siebie, dlatego została jako pierwsza zabita ;D jak zawsze takie gwiazdki w horrorach

ocenił(a) film na 4
AquaxD

"Paris zagrała samą siebie" dobre :D Co do tego momentu, gdzie z boku wyskoczył kolega i chciał ich nastraszyć to się zgadzam, też się przestraszyłam i spodziewałam się czegoś innego - sama nie wiem czego ;)

ocenił(a) film na 2
Emocja20

W sumie na początku nie chciałam tego filmu oglądać, bo teoretycznie myślałam, że ściąga mi się inny film całkowicie (nie dość że polski, to jeszcze coś pod gatunek komedii romantycznej), a w praktyce okazało się to być "9 życiami" (całkowite przeciwieństwo). Widocznie to był jakiś znak, że tak nudny film ukrył się pod innym tytułem. Ale z ciekawości postanowiłam obejrzeć, ale gdy już na początku usłyszałam tytuł i tekst:"w głównych rolach: Paris Hilton", to pomyślałam "będzie śmiesznie"... i było ;D

ocenił(a) film na 2
quentinka

dla tego że ona najbardziej reklamowała ten film.
Nie ma w nim nic fajnego, ani żadnych spoko aktorów.
To Paris ma do niego zachęcać...
Film słaby ! 2/10

ocenił(a) film na 1
quentinka

Odpowiedź jest prosta. Zrobiła loda producentowi i obiecała jeszcze, jeśli da jej rolę i ustawi ją na plakacie. Ale podobno wybuchł z tego wielki skandal, bo gdy producent szukał jej żeby odebrać "honorarium" nakrył ją, jak obrabiała laskę palaczowi w kotłowni. Po prostu zapomniała dziewczyna o zobowiązaniach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones