PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3510}

9 1/2 tygodnia

Nine 1/2 Weeks
7,0 35 617
ocen
7,0 10 1 35617
6,2 16
ocen krytyków
9 1 2 tygodnia
powrót do forum filmu 9 1/2 tygodnia

Obejrzałam

ocenił(a) film na 7

i chyba już wiem na czym wzorowała się autorka "50 twarzy Greya"

ocenił(a) film na 5
solwinka

...myślę podobnie...spójrzmy jednak prawdzie w oczy - istnieją jeszcze pikantniejsze wyobraźnie czy też przeżycia opisane te w książce ;-)

ocenił(a) film na 7
Tamilina

Nie wiem bo nie dałam rady przeczytać całej ale wierzę na słowo :).

ocenił(a) film na 5
solwinka

Ja przeczytałam i choć "wciąga" to forma przekazu i treść pozostawia wiele do życzenia...taka...bajka ;-/

ocenił(a) film na 6
Tamilina

Fabuła filmu ponad przeciętna. Erotyka śmiała jak na lata 80.
6-7/10

ocenił(a) film na 7
solwinka

Na szczęście autorka sama przyznaje się do inspiracji i pisania pod wpływem "Zmierzchu", niczego innego, o ile mi wiadomo.

ivresse

Grey to pomyłka literacka i filmowa. 9 i 1/2 tygodnia to klasyka, doskonałe role doskonałych aktorów. Tylko Mickeya szkoda ... taki był przystojny .... na co mu ten botox był?

ocenił(a) film na 2
NicolettaHavana

Ciężko mi zrozumieć czym tutaj się zachwycać. W zasadzie jest to jedynie historia toksycznej miłości (?) czy może raczej próby bycia wyzwolonym, co choć wydaje się kuszące w dłuższej perspektywie okazuje się wyniszczające dla głównych bohaterów. Skoro padły porównania do "50 twarzy Greya" zastanawia mnie czemu to faceci mają łatkę tych którzy myślą wyłącznie o seksie, Takie produkcje jak te wymienione powyżej czy jeszcze "Dziennik nimfomanki" spotykają się wyłącznie z zainteresowaniem kobiet. Wracając do filmu "9 i pół tygodnia" - brak w tym jakiejś rozbudowanej fabuły i gdyby brać tylko to pod uwagę pewnie przeszedłby zapomniany. Szkoda czasu

ocenił(a) film na 1
Zack_fw

Zgadzam się nie wiem czym tu sie zachwycac grey lat 80 wylaczylam ten film po pol godzinie

ocenił(a) film na 9
NicolettaHavana

Zgadzam się w 100 % :) 9 i pół tygodnia genialny! Grey to pomyłka!

NicolettaHavana

Grey się nie umywa do 9 i pół tygodnia. Grey to jakieś nieporozumienie. Filmy bez porównania.

ocenił(a) film na 8
NicolettaHavana

Mickey jest również bokserem, to przez walki twarz trochę ucierpiała

ocenił(a) film na 8
NicolettaHavana

Dodatkowo alkoholizm

ocenił(a) film na 9
solwinka

50 twarzy Greya nawet się nie umywa do genialnego 9 i pół tygodnia !

ocenił(a) film na 7
sylsob1

szczerze mówiąc spodziewałam się bardziej dramatycznego zakończenia. czyjejś śmierci z rozpaczy, jakichś wrzasków, szarpaniny namiętnych pocałunków, a ona... po prostu zrezygnowała. spakowała się, nawet tej torby nie wzięła.

ocenił(a) film na 9
NotGonnaWait

zgadzam się:)

ocenił(a) film na 7
NotGonnaWait

Nomi dobrze zrobiła , gość się nią bawił , brawo dla niej !

ocenił(a) film na 7
nathalie34

No i .... dobrze zrobiła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones