PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767362}

9/11

4,7 800
ocen
4,7 10 1 800
9 11
powrót do forum filmu 9/11

Wybitne kino to raczej nie jest,ale po słabych recenzjach na filmweb spodziewałem się czegoś dużo gorszego,a to okazało się całkiem dobre kino gatunkowe.Są w tym filmie emocje,jest napięcie,jest fajny klaustrofobiczny klimacik i są piękne babeczki w obsadzie(zawsze miałem słabość do G.Gershon,a Olga jest słodziutka).Na minus może kiepsko napisane dialogi i te ich rozkminki moralne w tej windzie.Podsumowując plusów jest zdecydowanie więcej od minusów - jak dla mnie kawałek dobrej rozrywki.

kleju30

To już wiadomo dlaczego Charlie Sheen zgodził się zagrać w tym filmie, bo na planie były ładne laski. ;-)

ocenił(a) film na 7
kleju30

Nie nazwałbym go filmikiem - to pogardliwe i sugeruje krótki metraż, natomiast zgadzam się z tym, że ocena jest zaniżona. Akcja nie ustępuje "World Trade Center" z 2006 roku. Nawet powiedziałbym, że zakończenie jest bardziej przygnębiające. Każdy, kto choć trochę zna fakty i tę historię, doceni sceny z "centrum dowodzenia" windami. Ciekawe czy panel sterowania to autentyk z tamtych lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones