PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650814}

9 mil

El Niño
6,1 2 748
ocen
6,1 10 1 2748
9 mil
powrót do forum filmu 9 mil

Takie policyjne "Czterech pancernych i walizka kokainy". Banał pogania banał. Oczywiście jak gliniarze to anioły a jak bandyci to rzeźnicy. Aby podkreślić banał jest jeden zły glina ;-) W każdym razie ganiają się jak dzieci w berku. Gliniarze udają, że im bardzo zależy ale nie wychodzi a małolaty robią sobie z nich jaja jak berety. Ale kasę filmowcy z wydali niemałą. Opaleni Hiszpanie topią helikoptery jak w dalekim Hollywood. Mi osobiście brakowało tylko trochę hiszpańskich europosłów z jakimiś przemowami o tym jak bardzo narkotyki są be i jak wielki sens ma wydawanie milionów na tę bezsensowną wojnę skazaną na porażkę.

Janekkowalski2011

Bardziej Młode Wilki i Don Kichot. Superglina 24h/d zasuwa ganiając tych 20 letnich przemytników jak największe zło tego świata a oni tylko dostarczają produkt na który jest popyt:D i nawet złapanie jednego transportu musi się wiązać z przepuszczeniem wielu większych. Syzyfowa i bezsensowna robota. I ta końcówka-wreszcie udało im się coś znaleźć. Po 2 latach! Nawet kompletna fajtłapa jak będzie podrywał kobiety to wkońcu coś zaliczy...
Ten film i La isla mínima-chyba ostatnio dwa największe hiszpańskie hity strasznie mnie zawiodły.

ocenił(a) film na 7
MikeParcero

Pisz spoiler,baranie.

ocenił(a) film na 3
aronn

Nie stękaj aronn - MikeParcero oszczędził ci przecież dwóch straconych godzin ;-)

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Ja to chcę obejrzeć :P

ocenił(a) film na 3
aronn

Poszukaj czegoś sensownego - potem będziesz miał poczucie winy, że ludzie cię ostrzegali a ty i tak postanowiłeś zmarnować te dwie godziny z El Nino ;-)

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Czytałem obszerną recenzje i mnie zachęciła tak wiec juz przesądzone,ot,co.

ocenił(a) film na 3
aronn

No to życzę cierpliwości podczas oglądania ;-)

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Twoje oceny sa bardzo kontrowersyjne(mało rzetelne)tak wiec jestes mało wiarygodna osobą :P

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

W swoich ocenach kilka kiksów odje bałeś :D
1.Interstellar na marne 4(film miał kilka wad,zbyt naciągany i kiczowate ckliwe zakończenie ale przynajmniej na 6 zasługuje)
2.Gość na 1(film może nie wysokich lotów ale na pewno nie na 1!)
3.71 na 3(no sorry,ale aktor grający głównego bohatera wiarygodny+dobra muzyka i napięcie)
4.Służby specjalne na 8!A taki Snajper na 4 tu kiks maksymalny(chociażby Snajper gniecie naszą rodzimą produkcję pod kątem gry aktorskiej,realizacji i dialogów!)
5.Miasto 44 na 1!(nie jest to film wysokich lotów ale scenografia i efekty robią wrażenie patrząc pod kątem,ze to rodzima produkcja i za samo to należy się 4 albo 5)
Panie kolego,życzę więcej rzetelności w ocenianiu,innym też, trollom i tym podobnym.

ocenił(a) film na 3
aronn

Panie kolego życzę większej rzetelności przy pobieraniu nauki podczas dowiadywania się co znaczy taki trudny wyraz jak subiektywizm. Wszystkie te filmy oceniłem subiektywnie na podstawie tego co zobaczyłem. W tej chwili nic bym nie zmienił w ocenie tych filmów. Jestem facetem, który nie pójdzie do łóżka ze śliczną dziewczyną jeśli się okaże, że ma obsrane majtki. Uroda bielizną zdyskredytowana. Tak samo oceniam filmy. Nawet jeśli film mógłby mieć 4 punkty to jakiś idiotyczny element dyskredytuje ten film i dostaje jeden punkt jako całościowe nieporozumienie. Czasami film jest nieporozumieniem w całości jak przytoczony film "Gość". Ty jak widzę lubić dmuchnąć laskę z obsranymi gaciami więc oceniasz filmy w swój specyficzny sposób. No cóż każdy dyma jak lubi ;-)

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

He,he to co takiego dyskredytującego było w Mieście 44 i Gościu,ze dałeś im 1?

ocenił(a) film na 3
aronn

Wejdź se na forum filmu i poczytaj moje wypowiedzi jak cię interesuje ten wątek. Nie będę powtarzał tego każdemu baranowi z osobna.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Kopiuj,wklej,dla mnie to trudniejsze bo muszę się przedzierać przez masę tematów,przecież to oczywiste,zresztą ktoś kto daje jakiemuś filmowi 1 to i tak jest dla mnie trollem albo ignorantem do potęgi entej.
A sorry jednemu filmowi dałem 1,czyli Uprowadzonej 3 bo akurat w tym filmie wszystko było tragiczne i na żenującym poziomie,montaż,aktorstwo,scenariusz,dialogi itd.i wtedy z czystym sumieniem mogę wystawić 1...No ale ty znowu zapewne będziesz pisał o obsranych majtach.

ocenił(a) film na 3
aronn

Nie wiesz, że masz narcystyczną osobowość i to jest na pewno problem w dyskusji. Musisz wiedzieć, że świat nie będzie się naginał do wartości, które wyznajesz nawet jeśli będziesz się ciskał tak jak obecnie. Jesteś jak Kali, który kiedy sam ukradnie krowę to jest dobrze ale jak Kalemu krowę podpier.dzielić to łojejkułolaboga. Pewnie trudno ci będzie pojąć, że ja mam naprawdę głęboko w dupie co myślisz i jakie wartości są dla ciebie ważne. Więc możesz sobie uważać, że jak ktoś daje jeden punkt filmowi to jest trollem a jak ty dajesz jedynkę to słusznie bo film był beznadziejny. Jesteś po prostu zwykłym wioskowym głupkiem i pewnie nawet wykształcenie tego nie zmieni. No ale jest was tak dużo w Polsce, że z czasem wykształciłem w sobie fantastyczną cechę, która w pełni pozwala mi olewać takich matołków.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

No i proszę wreszcie wylazła twoja prawdziwa natura :D
Dużo nie trzeba było,ha...ha...ha.

Najpierw były obsrane majtki a teraz jest wioskowy głupek.Proszę nie odpowiadaj jak nie stać ciebie na konstruktywną wymianę zdań.

ocenił(a) film na 3
aronn

Kali, ty nawet w encyklopedii nie byłbyś w stanie wyszukać hasła "konstruktywna" ;-) Mam do ciebie pisać, krynico mądrości kiedy się błaźnisz pierdołami, które wypisujesz!? Wioskowy głupek to najłagodniejszy epitet jakim mogłem cię opisać. Chociaż tak naprawdę myślę, że jesteś po prostu debilem. Więc wracaj chłopie do swojego świata logiki konstruowanej według twoich własnych wytycznych ;-)

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Za to Ciebie dyskredytuje wybitna impotencja umysłowa która może co najwyżej równać do średnio rozwiniętego neandertala. W dupie szczypie gdy czytam takiego cymbała...

ocenił(a) film na 3
Bokciu

Odwiedź odpowiedniego lekarza - wyleczy ci hemoroidy i poczujesz się lepiej.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Lekarz tu nic nie zaradzi, jedynym słusznym lekarstwem jest nie zadawanie się z pewnymi ludźmi ,to daje stuprocentową ulgę. Wiem....mój błąd,że tu zajrzałem.

ocenił(a) film na 7
Bokciu

Nawet ten jego pajacowaty avik pasuje do niego idealnie.

ocenił(a) film na 3
aronn

Za to twój zmęczony awatar idealnie pasuje do schizofrenika.

ocenił(a) film na 3
Bokciu

Ja nic nie poradzę na to, że wierzysz w jakieś brednie, które pozwalają sądzić, że na hemoroidy pomoże nie zadawanie się z pewnymi ludźmi. No chyba, że jesteś parówką, która ma rozorany odbyt od gejowskich przyjemności - wtedy faktycznie może ci pomóc chwilowa gejowska abstynencja seksualna. Zaleczysz strupy i znowu zaczniesz cieszyć się życiem.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Widocznie nie jesteś zbyt lotny w kwestii medycyny, objawy które mi towarzyszą niekoniecznie muszą być przyczyną hemoroidów czy też odmiennej orientacji seksualnej. Powodem może być również reakcja na pewne teksty które wypisują ludzie Twojego pokroju.

ocenił(a) film na 7
Bokciu

Widocznie on je zna z własnej autopsji ;D

ocenił(a) film na 3
aronn

O widzę, że pedalska sztama na Filmwebie ma się dobrze ;-)

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Ty o samych gejach,pewnie sam nim jesteś,czyli krypto gejem :)

ocenił(a) film na 3
Bokciu

Chłopcze, objaw pieczenia odbytu może być nawet całkowicie wyimaginowany przez twoją słabą psychikę albo choćby być efektem zeżarcia kilograma papryczek jalapeno. Prawdopodobnych powodów jest mnóstwo. Ale prawdopodobieństwo tego, że masz hemoroidy albo że dodatkowo jesteś gejem jest po prostu największe. Tak, że nie ciskaj się z medycyną skoro lubisz posiedzieć na twardym fiucie.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

we ty pajacu się już nie ośmieszaj,dość juz z siebie idiotę zrobiłeś :D

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Coż...jesteś wybitnym debilem który ma najwidoczniej problem ze swoją seksualnością gdyż wiecznie się do niej odnosisz. Wiem ,że trudno pogodzić się z faktem ,że Twoja skromna osoba może wywołać takie objawy ale niestety to prawda. Więc przyjmij to z pokorą i postaraj się pojąć iż to nie wynik twardego fiuta bo on nie wywołuje aż tak dużego dyskomfortu.
Swoją drogą może powinieneś spróbować tego typu uciech skoro o nich zagadujesz.

ocenił(a) film na 3
Bokciu

Dobra geje - koniec tych pustych gadek ;-) Pogadaj Bokciu z Aronnem, umówcie się i pocieszcie się wspólna opinią o tym jaki świat jest zły, że ciągle pozwala mi oddychać waszym powietrzem. Mnie nudzicie.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Głodnemu chleb na myśli.

ocenił(a) film na 3
aronn

Nie wiem jak tam u was gejów jest. Może wy jak gadacie o gejach to wam się chce dymać i to jest naturalne. Ale u heteroseksualnych mężczyzn nie występuje tak korelacja. Więc już nie nudźcie tylko idźcie na randkę i rozluźnijcie się z tego napięcia od ukrywania waszej przykrej przypadłości.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

bla,bla,bla,wymyśl coś lepszego,bo to jest już nudne.

ocenił(a) film na 3
aronn

Niestety ja pierwszy mówiłem wam geje, że mnie nudzicie. Ale uparliście się udowadniać, że wasze gejowskie poglądy warte są tej bezsensownej wymiany zdań. Więc przestańcie mnie zanudzać a ja na pewno nie będę was zaczepiał bo się brzydzę.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

bla,bla,bla :P

ocenił(a) film na 3
aronn

Właśnie za to was nienawidzą heteroseksualni mężczyźni.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

bla,bla,bla...

ocenił(a) film na 8
Janekkowalski2011

bez przesady, dobry koń, to i po gównie pójdzie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones