PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 075
ocen
7,4 10 1 58075
6,0 18
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

5/10

ocenił(a) film na 5

Podoba mi się ten alternatywny świat (choć moim zdaniem jest za bardzo ciemny), to co się z nim stało i myśl na temat tego jak historia potoczy się dalej (po zakończeniu filmu). Podobają mi się nawet ludziki rodem z burtonowskich produkcji albo z emo-doodli. Po prostu sam szkielet scenariusza był moim zdaniem za bardzo stereotypowy. 5/10 ode mnie.

użytkownik usunięty
pachomir

No i plus za bliźniaków, świetne postacie. Ale poza tym, racja, nie ma co wychwalać...

pachomir

A jakie kolory powinien mieć świat zgładzony przez maszyny, doszczętnie zniszczony? Miał być pokazany na zielono i różowo?

ocenił(a) film na 5
Purslane

na planecie gdzie ludzkość została zgładzona przez roboty nie ma słońca?

użytkownik usunięty
Purslane

"za ciemny" nie znaczy jedynie "cały czarny", równie dobrze może znaczyć "zabrakło choć odrobiny światła gdzieniegdzie, by lepiej dostrzec szczegóły" ;-)

A ja uważam, że w tym wypadku ZA CIEMNY oznacza REWELACYJNY i TRAFIONY. Wszelkie kolory lub bardziej jasny obraz zepsułyby cały klimat.

ocenił(a) film na 5
Purslane

każdy ma swój gust:)

pachomir

No jasne i nie ma w tym nic złego :)

użytkownik usunięty
Purslane

ogólnie klimatyczna animacja, ciekawe jak duży był wkład Burtona bo wydaje mi się że duży...

ocenił(a) film na 10
pachomir

nie martw się, ty jesteś ciemniejszy - pachomir czy jak tam się zwiesz... ;d

ocenił(a) film na 8
pachomir

a ja powiem że podobała mi się masońska symbolika w filmie :) a do tego alchemiczna transmutacja i steampunkowy klimat, jak dla mnie rewelka jedna z niewielu animacji która naprawdę mi się podobała

pachomir

ZA JASNY!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones