PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 085
ocen
7,4 10 1 58085
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Spojlera nie będzie, kto oglądał myślę że się zgodzi że końcóweczka trochę nie w klimacie całego filmu. Mnie w każdym razie rozczarowała.

"9" jako całość zasługuje jednak na solidną "7".
Z pewnością warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 8
_MAX_

Spojler.
Mh. Moim zdaniem końcówka jest odpowiednia do filmu. Niby wszystko super, laleczki ocalały i co dalej? Będą się rozmnażać lub tworzyć kolejne kukiełki? Cywilizacja wyginęła wraz ze śmiercią ostatniego człowieka. Nie ma już życia na ziemi. Oczywiście oprócz kilku kukiełek, które i tak nie zmienią już losów świata. No bo jak? Może powstaną jakieś organizmy żywe w procesie ewolucji, ale to będzie trwało kilka milionów lat! Według mnie zakończenie jest ponure i pesymistyczne. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
celebie

Oglądaj uważnie.
Wyraźnie widać, że w kropelkach wody na ostatnim ujęciu "coś zielonego" się rusza.
Zakończenie według mnie daję nadzieję, że jednak mimo iż ludzie już umarli, planeta będzie dalej żyła i możliwe, że powstanie nowa cywilizacja.
A jeśli dodamy do tego to, że te zielone cosie mogą mieć boosta dzięki duszy doktorka - to wcale tak wolne nie będzie.
Ocena - 8/10 - końcówka wygląda jakby nie mieli więcej czasu na animację i musieli szybko skończyć film + niepotrzebny wątek "romantyczny".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones