PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 086
ocen
7,4 10 1 58086
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Czy do tej animacji będzie polski dubbing? Bardzo bym tego nie chciała, ale jeśli do tej pory nie ma tutaj informacji o polskich aktorach to mam nadzieję, że nie. Nie jest to animacja, do której dubbing pasowałby i pewnie wyszłoby kiepsko.





ocenił(a) film na 10
LadyMovie

Chyba nie będzie, bo to nie jest zwykła bajka dla dzieci

alijons

Oj nie sądzę. To jest zdecydowanie ambitna produkcja.

haloowaw

Widzieliście trailer? www.eksperyment9.pl

LadyMovie

Oj, polskiego dubbingu nie będzie na pewno. Oczywiście chcieć można, ale ze starszej widowni jest niewielu, którzy oglądaliby taką wersję. Ja widziałem oficjalny trailer filmu w kinie i angielskie głosy postaci, plus napisy i muzyka w zupełności oddały jego klimat.
Zwykle w kinach jest tak, że jak puszczą trailer jakiejś animacji z dubbingiem, to zawsze ukazuje się ona z podłożonymi głosami polskich aktorów. W powyższej sytuacji było inaczej, więc już masz gotową odpowiedź na twoje pytanie.

Poza dubbingiem warto niekiedy oglądnąć film z lektorem. Ja będę czekał, aż pod koniec roku "9" pojawi się na DVD. Zbyt często skupiam się na napisach niż na obrazie, przez co tracę wątki...

Pozdrawiam

LadyMovie

Po kiego *** nowy temat zakładasz skoro kila niemal identycznych już istnieje? Kłopoty z logicznym myśleniem czy po prostu z czytaniem?

LadyMovie

Jasne ze bedzie, przeciez po zwiastunie widac ze to bajka dla dzieci :/ burton sie stacza.. czuje ze alicja to bedzie niewypał

ocenił(a) film na 9
tix666

Bajka dla dzieci? Ta...Zwłaszcza sceny w których pojawia się Seamstress, albo (uwaga SPOLIER!!!) moment przebudzenia "maszyny-fabryki" ;P
Ja dowiedziałem się o filmie prawie cztery miesiące temu. Tak sobie oglądałem trailery w necie i z ciekawości włączyłem sobie taką bajkę o nazwie "9". Po czterdziestu sekundach, kiedy zagrało "Welcome Home" opadała mi szczęka i tak została aż do końca filmiku ;) Bajka dla dzieci?! O nie! Stanowczo nie!
A dubbing-owi, którego na szczęście raczej nie będzie, i tak mówimy stanowcze NIE! ;)

Shaggy901023

dublujecie tematy. dubbingu nie będzie o czym pisałem już dawno temu ;]
pozdro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones