PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 085
ocen
7,4 10 1 58085
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Czy wiadomo, kiedy

użytkownik usunięty

to cudo trafi na DVD? Jak to zwykle bywa, przegapiłem ten film w kinach, więc teraz czekam na emisję na płytach.

ocenił(a) film na 9

Wg informacji zawartej na imdb, 22 lutego 2010.

użytkownik usunięty
grigorije

Dziękuję. Swoją jednak drogą, to ciekawe, gdzie konkretnie na IMDB znalazłeś tę informację. Szukałem, szukałem i nic...

ocenił(a) film na 9

Nie znalazłeś, bo wiadomość zniknęła z imdb tak szybko, jak się tam pojawiła. Pozostaje więc dalej czekać...

ocenił(a) film na 9
grigorije

Data 22 lutego 2010 pojawiła się za to na brytyjskim amazonie. :)

Zainstaluj sobie Aresa,wpisz w wyszukiwaniu 9 i po krzyku.Potem jeszcze na
napisy.info wpisz i wyszukaj tytuł,wklej,i film masz gotowy.

użytkownik usunięty
Drago94

Dziękuję za przepis na film bez ponoszenia kosztów :)
Pewnie to zabrzmi całkowicie niezrozumiale dla wielu, ale wolę płacić za oglądanie filmów. Wydaje mi się to po prostu uczciwe.
Pozdrawiam!

Drago94

na upartego to uważaj na musical nine ( zbieżność tytułów) a nie lepiej qnapi/napi-projekt u mnie na szczęście w kinie leciało ale jak na 60min to troszkę mało :/ no i jeszcze ta końcówka, ale to kwestia gustu :)

Po części Cię rozumiem. A dlaczego po części? Bo ja raczej nie kieruję się przebłyskami uczciwości, a zwyczajną radochą z posiadania oryginału. Z książkami jest to samo. Taki fetysz. ;)

Hmm... I wie ktoś może, czy do tego filmu dołączą krótkometrażówkę? Osiągnęłabym pełnię szczęścia... na jakiś czas. :P

użytkownik usunięty
rana_postrzalowa

Ale popatrz: gdybyś połączyła te dwie niewątpliwe przyjemności, tj. posiadanie oryginału i poczucie (choćby chwilowe) bycia uczciwą, to jaka byłaby to wielka radość! Prawda?

A to książki istnieją nieoryginalne?! Znaczy, że chodzi Ci o kserówki, czy jak?
Chyba, że masz na myśli oryginalne rękopisy. No to takich nie mam zbyt wiele. A w zasadzie nie mam żadnego :)

Co do książek, to wyraziłam się nico nieprecyzyjnie, bo w tym przypadku chodziło mi o ebooki - ich nie lubię. Wolę realną, pachnącą, ciężką książkę. Na dodatek największa przyjemność jest wtedy, kiedy mogę sobie ją kupić i cieszyć się później jej widokiem na półce oraz świadomością, że jest MOJA na zawsze... no dobra, dopóki się nie rozsypie ze starości, czy tam z powodu częstego molestowania jej stronic. :P
A jeśli chodzi o uczciwość w kwestii filmów, muzyki, książek albo gier, to niestety nie zawsze mam środki, by je kupić. A chęć posiadania jest taaaaaaka ogromna...

Ech, pieniądz, zgiń!

użytkownik usunięty
rana_postrzalowa

A ja z kolei doceniłem pół roku temu audiobooki, bo mogłem się zająć czynnościami wokółdomowymi, i jednocześnie słuchać książki :)
Ale audiobooki też preferuję oryginale :)

A propos tego "na zawsze" w kontekście trwałości książki - niestety (a może i stety) książki są zdecydowanie trwalsze od ludzi :)
A z drugiej strony: czegoś takiego jak "na zawsze" i tak w ogóle nie ma :)

A co się tyczy nabywania oryginałów: ja najczęściej dysponuję środkami, by kupić coś w oryginale, ale równie często po prostu szkoda mi pieniędzy, więc obywam się bez zakupu (ale i pirata nie ściągam).
Ale w przypadku "9" - kupię oryginał na 99%. :D
A pirata nie ściągnę na 100% :)

ocenił(a) film na 9

Jest data polskiej premiery DVD - 25 lutego!!!

Planowane: 2010-03-04 raczej to pewna data premiery na DVD

zbycho796

Ależ to się odwleeeeka...

za krótki <br/>

użytkownik usunięty
zbycho796

Cuś kiepsko to widzę.... Szukam, szukam i nigdzie nie widać, żeby miało się to ukazać jutro... :C

mialo sie to ukazac jutro ale zmieniono date premiery na 2010-03-08 oby to była ta data.. tez czekam na ten film :)

ocenił(a) film na 9
zbycho796

Szkoda tylko, że Filmweb nie sprostuje daty, bo w wypożyczalniach też nie ma....

użytkownik usunięty
grigorije

Myślę, że oni sami nie wiedzą, więc wolą nie prostować :)

zbycho796

data premiery:15-04-2010. pozdrawiam:-) za krótki <br/>

ocenił(a) film na 9
adi144

Skąd masz tę informację? zakrótkizakrótki

grigorije

chyba jedyne pewne miejsce informacji: Videoworld.

użytkownik usunięty
adi144

Prawdę mówiąc wczoraj na necie widziałem zdjęcie polskiego pudełka dvd z tego filmu, więc chyba to wydanie gdzieś już funkcjonuje. Pytanie tylko gdzie? :)

teraz patrze na VideoWorld i premiera znow sie opoznia 2010-04-22 to juz zdeczka przesada bedzie pozniej niz AvataR konkretnie :/ ... luknac na sklepy tez nie ma

użytkownik usunięty
ann150

Tak :) Wczoraj też to zauważyłem i mnie to trochę rozbawiło.
Swoją drogą to ciekawe, dlaczego wydanie "9" na dvd tak bardzo jest odkładane.

ann150

Ostatecznie premiera jest w okolicach 14 maja, wydaje to Monolith. Nie żebym reklamował ale podobno w pewnych Saturnach na Śląsku na dzień premiery będzie promocyjnie w baaaardzo niskich cenach jak na taki tytuł :)Osobiście na pewno kupię -a nie widziałem i nie ściągam :)

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
ann150

Jest, czy nie ma?
Na Videoworld premiera była wyznaczona na 13 maja. 16.V. byłem w Empiku i MediaMarkcie i guzik. Dziś w Carrefourze też guzik. Teraz widzę, że na Merlinie premierę podają na 21.V.
Zasadniczo nie zdziwię się, gdyby ostatecznie wyszedł na płytach dopiero po wakacjach...

ocenił(a) film na 9

Jest!!! - własnie dziś kupiłem na DVD w Saturnie za 39,99. Wydane przez Monolith, w dodatkach krótkometrażowe "9", sceny niewykorzystane i krótkie dokumenty na temat filmu. Sam film w 5.1 z napisami lub lektorem...
Nareszcie!!!

użytkownik usunięty
grigorije

No to się cieszę! W weekend wreszcie kupię ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones