PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240275}

9

7,4 58 084
oceny
7,4 10 1 58084
6,0 19
ocen krytyków
9
powrót do forum filmu 9

Na stronie Monolith Video jest napisana data premiery tego filmu. Mam nadzieję i jestem tego pewien, że się pomylili, bo data 29.04.2014 jest "trochę" dziwna.

ocenił(a) film na 9
strazak_2

To na pewno pomyłka. Na Allegro można już zakupić "9". Cena powalająca, ale liczy się fakt :D

ocenił(a) film na 9
catherinevictoire

a czy można wiedzieć jakie hasło wpisałeś w wyszukiwarkę allegro? ponieważ mi się wyświetla wpisz co najmniej 2 znaki

catherinevictoire

Owszem można kupić już ten film na Alle..., ale nie wiem czy zauważyłeś, że nie jest on dostępny w wersji polskojęzycznej. Prawdopodobnie został kupiony gdzieś za granicą.
PS do Bowen: w Alle... wpisz "Nine" i wybierz kategorię filmu itd.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę

ocenił(a) film na 9
strazak_2

"Wpisałaś" i "zauważyłaś" ;)

http://allegro.pl/listing/search.php?string=Nine+Elijah+Wood&from_showcat=1&cate gory=20585

Zauważyłam, że nie ma polskiej wersji. Mam w planach kupno "9", ale poczekam na wersję polską (o ile taka będzie...). Stwierdziłam tylko, że film jest do kupienia, a jako że nie napisałeś o jaką wersję Ci chodzi, to pomyślałam, że odpiszę :)

catherinevictoire

Przepraszam za pomyłkę;) Ja też mam zamiar go kupić i to nawet na BD, bo warto mieć ten film w jak najlepszej jakości. I jestem pewien, że prędzej czy później będzie on w wersji polskojęzycznej:)
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
strazak_2

To ja w związku z tym mam pytanie, ponieważ też chciałbym kupić ten film, ale waham się, czy na dvd, czy bd: czy w filmach animowanych różnica w jakości jest zauważalna? Pytam, bo mam np. "Potwory kontra obcy" na dvd, i uważam, że jakość jest świetna, a niestety nie widziałem dla porównania wersji na bd.

Powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia;/ "9" to będzie mój pierwszy film na BD. Wydaje mi się, że jakość będzie lepsza, ale to takie moje niepewne zdanie.

ocenił(a) film na 9
strazak_2

Na różnych portalach m.in. Filmweb, Empik, można znaleźć informację, że "9" wyjdzie 19 maja. W polskiej wersji, podejrzewam ;)

catherinevictoire

Napisałem to już w innym wątku, "Dziewiątka" wychodzi w połowie maja na DVD i Blu-Ray, to jest akurat 100%. W niektórych sklepach na 2-3 dni w okolicach premiery będzie miała bardzo atrakcyjną cenę więc polecam mieć "rękę na pulsie".

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
strazak_2

Potwierdzam film ma premierę w sklepach 19.05 na 100%. ceny DVD w okolicach 39zł a BRD 69zł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones